


Méretek 39×60 cm
Az Orion nyújtódeszka minden konyhában praktikus eszköz. Minőségi fából készült, és emelt peremmel rendelkezik, ami megakadályozza a hozzávalók leesését.
| Szélesség: | 39 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Szín | Bézs |
| Származási hely | RO |
| Súly | 1.41 kg |
| Hosszúság | 60 cm |
| Minőség | Basic |
| Használat | Mosogatógépbe nem alkalmas |
| Gyártó | Orion |

Műanyag, átmérő, állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pumpás, álló, átmérő
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Átmérő, állványok, fém
Raktáron
Átmérő
Raktáron
160×235 cm, modern stílusú, szőtt
Raktáron
Feles, - készletek
Raktáron
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Egész évben használható, üreges szál töltetű, magasság
Raktáron
25×17×23 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Átmérő


LED, körte, dimmelhető
Raktáron
Műanyag, élelmiszer tároló doboz, - szettek
Raktáron
8×30×11 cm, modern stílusú, egyenes
Raktáron
8×30×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron