





Méretek 98×100×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% Poliészter Velúr szövet: Cosmic 110 - bíbor Gramázs: 390 g/m2 Forgácslap Méretek Szélesség: 100 cm Hosszúság: 207 cm Fejtámla magassága: 98 cm Ágyvég vastagsága: 7 cm Ágy magassága: 45 cm Ágy magassága toppal: 49 cm Lábak magassága: 2 cm Matrac mérete: 100 x 200 cm Teherbírás: 120 kg Ágy tömege: 106 kg Kialakítás Tárolóhelyet tartalmaz Az ágy része a Bonell rugós matrac A matrac felső része T30 jelölésű poliuretán habból készült Matrac keménysége: H3 (közepesen kemény) A topper nem része az ágynak Szétszerelt állapotban szállítjuk Boxspring ágyak A boxspring ágyak egyre népszerűbbek választásnak számítanak mind az otthonok, mind a luxus szállodák körében, köszönhetően kivételes kialakításuknak és első osztályú kényelmüknek. Az ilyen típusú ágyak egy alap rugós alapból (boxspring) és egy fő matracból állnak, amelyhez külön topper is beszerezhető. Az alap tartalmaz egy rugós rendszert, amely optimálisan osztja el a súlyt, meghosszabbítva ezzel a matrac élettartamát. A fő matrac általában tasakos vagy bonell rugókkal rendelkezik, hogy szilárd, de kényelmes támogatást nyújtson a testnek. A még nagyobb kényelem és higiénia érdekében vásárolhat toppot, amely puha felületet biztosít. E kombinációnak köszönhetően a boxspring ágyak kivételes kényelmet, magas tartósságot és elegáns megjelenést nyújtanak, amely minden hálószobát feldob. Ha olyan ágyat keres, amely ötvözi a csúcskategóriás dizájnt, maximális kényelmet és hosszú távú tartósságot, a boxspring a megfelelő választás.
| Szélesség: | 100 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 98 cm |
| Anyag | Kárpitozott, Laminált |
|---|---|
| Lábakkal | Igen |
| Szett | Matraccal és ágyráccsal |
| Ágytípus | Boxspring |
| Fejtámlával | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Matrac | Bonell rugós matrac |
| Matrac keménysége | Közepes |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Lábak | Lábakkal |
| Hossz | 207 cm |
| Huzat anyaga | Poliészter |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Méret | 100 x 200 cm |
| Minta | Egyszínű |
| Lábmagasság | 2 cm |
| Fejrész | Fejrésszel |
| Típus | Egyszemélyes ágy |
| Alak | Boxspring |

98×80×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
98×90×200 cm, matraccal, kárpitozott
Raktáron
98×100×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Kiszállítás 2 hét múlva
98×100×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Kiszállítás 2 hét múlva
90×200 cm, kárpitozott, diófa
Raktáron
120×205 cm, kárpitozott, diófa
Raktáron
98×100×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Kiszállítás 2 hét múlva
80×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, diófa
Raktáron
98×80×200 cm, lábakkal, laminált
Raktáron
98×100×200 cm, lábakkal, laminált
Kiszállítás 2 hét múlva
90×200 cm, kárpitozott, diófa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
98×80×200 cm, lábakkal, laminált
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
120×206 cm, matraccal, kárpitozott
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
120×205 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
Matraccal és ágyráccsal, rusztikus, tárolóhellyel
Raktáron
Laminált
Kiszállítás 1 hét múlva
40×64×180 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, diófa
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
120×207 cm, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
90×206 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
80×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Kiszállítás 1 hét múlva
80×200 cm, tölgyfa, fa
Kiszállítás 4 hét múlva
80×206 cm, tölgyfa, fa

90×200 cm, matraccal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
120×205 cm, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
95×120×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
80×200 cm, kárpitozott, magasított
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva