Hasonlítsd össze az árakat 149 790 Ft-tól 281 598 Ft-ig 3 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 3 üzlet közül 149 790 Ft és 281 598 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 04. 30. - 195 826 Ft
- 2026. 04. 20. - 195 826 Ft
- 2026. 01. 22. - 218 844 Ft
- 2026. 01. 05. - 195 826 Ft
- 2025. 10. 02. - 215 644 Ft
- 2026. 04. 30. - 149 790 Ft
- 2026. 04. 20. - 149 790 Ft
- 2026. 01. 22. - 156 090 Ft
- 2026. 01. 05. - 149 790 Ft
- 2025. 10. 02. - 149 690 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Sarokkihúzható ülőgarnitúra NEO MODEL 2 A NEO ülőgarnitúra egy modern és stílusos bútor, amely a kényelmet és a funkcionalitást értékelő emberek számára készült. Erős, kiváló minőségű anyagokból készült. A lábak műanyagból készültek. Univerzális sarok: Az összeszerelés során Ön dönti el, hogy a sarok bal vagy jobb oldalon legyen. Töltet: minőségi PUR hab. Nagyon kényelmes a Bonell táska felfüggesztésének köszönhetően. Huzat: A Kronos szövet 100% poliészterből készül, és a plüss anyagok közé tartozik. A kompakt szövet nagyon puha és kellemes tapintású. A Paros szövet 100% poliészterből készült, nagyon finom és puha tapintású. Tulajdonságainak köszönhetően a bársonyszövetek közé tartozik. A szövet finom szerkezete kellően erős. Bézs színben kínáljuk. Karbantartás: Javasoljuk, hogy csak puha szivaccsal tisztítsa. Ne fehérítse, mert ez károsíthatja a szálakat.
Méretek
| Szélesség: | 231 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Magasság: | 85 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Stílus | Modern, Skandináv |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| Súly | 105 kg |
| Anyag | Fa;Fém;Műanyag;Laminált faanyag;Sima szövet;Hab |
| Forma | L alak |
| Sarok | Jobb;Bal;Igen |
| Tárhely | Igen |
| Kinyitható | Igen |
| Láb anyaga | Műanyag |
| Teherbírás | 200 kg |
| Hátsó anyag | Szövet |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Színváltozat | Fekete |
| Ülésmélység | 58 cm;106 cm |
| Mosható huzat | Nem |
| A termék színe | Fekete;Barna;Szürke |
| Ülés magasság | 38 cm |
| Karfa szélessége | 14 cm |
| Magassága egy láb | 4 cm |
| Ülő helyek száma | 3;3 |
| Kartámasz magassága | 55 cm |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Mérete nyitott állapotban | 140x200 cm |
| Gyártó | SG-nábytek |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Alacsony ülésmagasság, de ez a leírásban is szerepelt, a méretek is, csak élőben az ember ezt csak az összeszerelés után veszi észre.
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Cseh nyelvről fordítva ()
Ajánljuk

Sötétkék sarokkanapé SMART COSARO, kinyitható + 2 párna AJÁNDÉK
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Sötétszürke összecsukható sarokkanapé ZENA, kétoldalas
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Ágyazható, kétoldalas L alakú kanapé VENORIA SLIM 200x143 cm, világoszöld színű + 2 db díszpárna INGYEN
84×200×143 cm, ágyazható, balos

LIVARO L alakú kihúzható, megfordítható sarokkanapé 251x140 cm, krém
88×251×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron






