



Méretek 38×65×65 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A lábtartó anyaga Váz: Bútorlap, fa Huzat: Kronos 06 Huzat színe: Barna Huzat összetétele: 100% Poliészter Huzat anyaga: Velúr anyag Kopásállóság (Martindale): 50 000 Ülőfelület típusa: Hab töltet Lábak: Műanyag Megj.: A szín megjelenítése kissé eltérhet a valóságtól. A lábtartó Kronos szövettel van bevonva, amely kellemes textúrájú, finom csillogással rendelkezik, nagyon puha tapintású, súlya 270 g/m2, és kopásálló. A lábtartó szerkezete erős bútorlapból és tömör fából készült. Az ülőfelületet hab töltet alkotja, amely kényelmes ülőhelyet biztosít. A lábtartó méretei Szélesség: 65 cm Mélység: 65 cm Magasság: 38 cm Ülésmagasság: 38 cm Tárolóhely űrtartalma: kb. 80 l Lábak: 2 cm Felszereltség Tárolóhely: Igen A nyitás fém zsanérokkal biztosított rögzítő szalaggal A lábtartó fogantyúval van ellátva a kényelmes nyitás érdekében Kronos Sametikus és finom felület rövid szálakkal sorolja a Kronos anyagot az úgynevezett velúr anyagok közé. Az érintésre kellemes textíliát finom csillogás és árnyékoló hatás jellemzi. A Kronos anyag tulajdonságai miatt kárpitozó anyagként használják. A Kronos textília előnye a fényállóság is. A természetes fény hatására az anyag színei nem változnak jelentősen. Javasoljuk speciális készítményekkel tisztítani, amelyek kárpitozott bútorokhoz valók. 100% poliészterből készült, 270 g/m2-es közepes súllyal. Az anyagok fontos paramétere a szilárdságuk és kopásállóságuk, azaz a Martindale teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy az anyag bizonyos ciklusok elvégzése után elhasználódást mutat. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Kronos anyag ciklusainak száma 50.000. Az otthoni használatban lévő átlagos anyagok körülbelül 20.000 ciklussal rendelkeznek.
| Szélesség: | 65 cm |
|---|---|
| Mélység: | 65 cm |
| Magasság: | 38 cm |
| Kárpit anyaga | Szövet |
|---|---|
| Tárolóhellyel | Igen |
| Lábak | Lábakkal, Lábak nélkül |
| Anyag | Kárpitozott |
| Forma | Négyzet |
| Puffok | Igen |
| Szín | Barna |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Teherbírás | 110 kg |
| Alak | Szögletes |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Minta | Egyszínű |
| Kinézet | Lábakkal |
| Súly | 6 kg |

Puffok, öko bőr, kárpitozott
Raktáron
Puffok, tárolóhellyel, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Tárolóhellyel, téglalap alakú, lábak nélkül
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron