Ajánljuk
Bézs CORANTI VELVET 3-személyes kanapé
Méretek 85×187×60 cm
Előző árak
- 2026. 04. 02. - 180 065 Ft
- 2026. 01. 01. - 180 065 Ft
- 2025. 10. 27. - 136 032 Ft
- 2025. 10. 27. - 166 727 Ft
- 2025. 07. 19. - 136 032 Ft
- 2025. 07. 18. - 113 709 Ft
- 2025. 02. 10. - 161 361 Ft
- 2025. 02. 10. - 180 065 Ft
- 2025. 02. 09. - 195 247 Ft
- 2025. 02. 08. - 162 279 Ft
- 2025. 02. 07. - 181 089 Ft
Termékleírás
Anyag Bársonyszövet: 100% poliészter - 795-10 Fa: Fenyőfa Rétegelt lemez Hab Ez a Bézs CORANTI VELVET 3-személyes kanapé elegáns designot ötvöz és maximális kényelmet biztosít nagyobb kialakításban. Bársonyos felülete steppelt gyémántmintával luxus hatást kelt, amely első pillantásra megragadja a figyelmet. Tágas ülőfelület és puha párnázat biztosítja a kényelmet nemcsak a pihenéshez, hanem kellemes találkozókhoz barátaival vagy családjával is. A fa lábak stabilitást és természetes bájt kölcsönöznek a kanapénak. Ideális választás azok számára, akik stílusos és funkcionális elemet keresnek nagyobb nappali térbe. Tanácsunk: A Coranti modellcsalád kanapéi más vonzó színekben is elérhetők. Méretek Szélesség: 187 cm Ülőmélység: 60 cm Ülőmagasság: 45,5 cm Teljes magasság: 85 cm Súly: 30 kg Csomag mérete: 69 x 189 x 85 cm (sz x h x m) Kialakítás Ne fehérítse Vasalás 110 °C-ig, gőzölés visszafordíthatatlan károkat okozhat Professzionális vegytisztítás tetraklór-etilénben és minden oldószereknél, amiket az F szimbólum jelöl, kíméletes eljárás Lapra szerelten szállítva
Méretek
| Szélesség: | 187 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Magasság: | 85 cm |
Specifikációk
| Lábakkal | Igen |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Férőhely | Háromszemélyes |
| Termék színe | Bézs |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Kinyitható | Nem nyitható |
| Nagyság | Háromszemélyes |
| Lábak anyaga | Fa |
| Forma | Kanapék |
| Teherbírás | 250 kg |
| Súly | 30 kg |
Vélemények
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Classic törölköző 70 x 140 cm krém, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Egészéves steppelt paplan PEACH 140x200 cm, fehér
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Léces ágyrács textillel 160x200 cm
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
Vízálló frottír matracvédő GUARD 160 x 200 cm
Matracvédő
Raktáron
Rugalmas huzat 2 személyes kanapéra CORDA Termék színe: Krém
79-94×147-183 cm, elasztikus
Raktáron
Kétüléses kanapéhuzat AVERO Termék színe: Szürke
79-94×147-183 cm, elasztikus, univerzális
Raktáron
Classic törölköző 50 x 100 cm fehér, 100% pamut
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 50 x 100 cm sárga, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm sárga, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella zöld gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fehér pamut lepedő 140x240 cm
Gumis, pamut
Raktáron
KIDS sárga gyerek törölköző 30x50 cm
30×50 cm, pamut, szett
Raktáron
Nyári steppelt paplan 140 x 200 cm
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Bella kék gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron












