










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az Elegant Harmony pamut ágynemű nemcsak kényelmet, hanem stílust is kínál hálószobája számára. A világos rózsaszín szín a finom ágmintával kombinálva lágy és romantikus jelleget kölcsönöz az ágyneműnek, harmóniát és nyugalmat kölcsönözve a térnek. A 100% pamutból készült ágyneműhuzat puha tapintású, és minden éjszaka garantálja a pihentető alvást. Az ágyneműhuzat megfordítható - egyik oldala világos rózsaszín fehér és sötét rózsaszín ágakkal, a másik oldala fehér sötét rózsaszín és világos rózsaszín ágakkal. Így szabadon kombinálhatja, és minden nap cserélheti az ágyát. Az ágyneműhuzat cipzárral záródik a maximális kényelem érdekében. A készlet tartalmazza: 1x párnahuzat 70 x 80 cm 1x paplanhuzat 160 x 200 cm .
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Szín | Rózsaszín |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Virágok |
| Típus | Egyszemélyes |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 80 cm |
| A takaró méretei | 160 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 160 x 200 cm, 70 x 80 cm |
| Súly | 115 g/m2 |
| Szárítógép | Igen |
| Szezon | Tavaszi kollekció |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
Felhasználói értékelések
Kellemes anyagú cipzár

Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Cipzáras, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron

Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, virágos, pöttyös
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron