Ajánljuk
Mosdó alatti szekrény polccal LEHAC 60x30 cm, fehér
Méretek 60×60×30 cm
Előző árak
- 2026. 05. 26. - 29 059 Ft
- 2025. 02. 20. - 29 059 Ft
- 2025. 02. 18. - 35 197 Ft
- 2025. 02. 18. - 28 964 Ft
- 2025. 02. 11. - 33 837 Ft
- 2025. 02. 03. - 34 029 Ft
Termékleírás
Anyag MDF lap: Fehér Fém: Krómozott kialakítás A szekrény méretei Szélesség: 60 cm Mélység: 30 cm Magasság: 60 cm A polc belső méretei: 56 x 28 x 13 cm A szekrény belső méretei: 56 x 28 x 31 cm Szifonnyílás: 20 x 8 cm (H x Sz) Súly: 12,7 kg Részletek Friss és légies design E1 osztályú MDF anyagból, amely ellenáll a nedvességnek és a penésznek Mágneses ajtózárás Lamellás ajtók a levegő cirkulációjának biztosítására 180°-ban nyitható ajtók Lapraszerelve szállítva Elegáns megoldás a fürdőszobájához A megfelelő mosdó alatti szekrény tökéletesen rendezetté varázsolhatja fürdőszobáját. Praktikus kialakítása és nyitott polca révén ez a szekrény helyet biztosít minden szükséges tárgy számára, a kozmetikumoktól a tisztítószerekig. Az anyagok strapabírása és az átgondolt kialakítás biztosítja a hosszú élettartamot és a könnyű karbantartást. A rusztikus kialakítású stílusos megjelenés bármelyik enteriőrbe beilleszthető. Ez a mosdó alatti szekrény tökéletes kiegészítő mindazok számára, akik funkcionális és esztétikus megoldást keresnek fürdőszobájuk számára.
Méretek
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 30 cm |
| Magasság: | 60 cm |
Specifikációk
| Típus | Mosdó alatti |
|---|---|
| Anyag | Laminált |
| Stílus | Rusztikus |
| Szín | Fehér |
| Felület | Matt |
| Tárolóhely | Ajtós, Nyitott tároló |
| Alak | Egyenes |
| Világítás | Világítás nélkül |
| Klasszikus zárás | Ajtós |
| Tükör | Tükör nélkül |
| Elhelyezés típusa | Also, Mosdó alá |
| Tulajdonságok | Onalloan allo |
A(z) SCANDIshop.hu webáruház legjobb termékei

Törölközőtartó LINESTRO fém, 4 karral 93x45cm, fekete
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Törölközőtartó LINESTRO fém, 4 karos, 93x45cm, fehér
Álló
Raktáron
Szürke bárszék KAST VELVET
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Hab matrac DELUXE 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 80 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 140 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Szendvics matrac HYBRID FOAM 19 cm 120x200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
Hab matrac DELUXE 120 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Szendvics matrac HYBRID FOAM 19 cm 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
Hab matrac DELUXE 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
GREEN HOUSES üveg gyertyatartó 13 cm zöld - többféle változatban
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Hab matrac DELUXE 120 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Szendvics matrac HYBRID FOAM 19 cm 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Szendvics matrac HYBRID FOAM 19 cm 120x200 cm Matracvédő: Matracvédővel
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
Táskarugós matrac MEMORY LUX 21cm 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva









