












Méretek 83×295×140 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kanapé anyaga Váz: Fa, faforgácslap Huzat: POSO 14 Huzat színe: Sötétzöld Huzat összetétele: 100% Poliészter Huzat anyaga: Cord (Velúr) Kopásállóság (Martindale): 35 000 Ülés típusa: Habszivacs töltet Hab típusa: Poliuretán hab T30 Rugók: Hullámrugók Lábak: Műanyag A garnitúra Poso szövettel van bevonva, amely finom bordás textúrájú, rendkívül kellemes tapintású, nagy súlyú 380g/m 2 és kopásálló. Az ülőgarnitúra ülései kiváló minőségű és hosszú élettartamú formát megőrző poliuretán habból készültek, hullámrugókkal megerősítve. A kanapé szerkezete tömör fenyő- és bükkfából készült, kiegészítő anyagként faforgácslappal, rétegelt lemezzel és farostlemezzel. Kanapé méretei Kialakítás: U alakú ülőgarnitúra Szélesség: 295 cm Mélység: 140 cm Magasság: 83 cm Ülésmagasság: 38 cm Ülésmélység: 71 cm / 130 cm Alvófelület: 140 x 265 cm Lábak: 5 cm Felszereltség Tárolóhely: Igen (ülőgarnitúra középső része) Ágy funkció: Igen Szabad támaszpárnák: 4 db Kárpitozott hátoldal: Igen Ágy funkció Átalakítás ággyá: Igen Ágy mérete: 140 x 265 cm Átalakítás típusa: Manuális mechanizmus nélküli átalakítás Szétszerelt állapotban szállítva. Poso A plüssös kényelmes Poso anyag megjelenése a corduroyra emlékeztet. Egyedi 3D hatása érintésre kellemes, ugyanakkor nagyon erős és tartós. A felületén lévő finom szálakat speciális kárpitos tisztítószerekkel könnyen lehet tisztítani. Egyedi jellemzői miatt ülőgarnitúrák, fotelek és székek kárpitozási szöveteként használják. 100% poliészterből készült, magas súlyú . A használt szövetek fontos paramétere a tartósságuk és kopásállóságuk, az úgynevezett Martindale teszt. Laboratóriumi körülmények között azt jelenti, hogy egy adott ciklusszám után a szövet kopást mutat. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Poso anyag 35 000 ciklussal büszkélkedhet. Az otthoni átlagos szövetek körülbelül 20 000 ciklussal rendelkeznek. Inspirálódjon tovább Sarokkanapék Kanapék és ülőgarnitúrák Nappali Kanapék
| Szélesség: | 295 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Magasság: | 83 cm |
| Ágyneműtartós | Igen |
|---|---|
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Zöld |
| Termék színe | Zöld |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Kinyitható | Kinyitható |
| Nagyság | Többszemélyes |
| Karfák | Karfákkal |
| Ülésmagasság | 38 cm |
| Forma | U alakú |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Kanapé fekvőfelület | 140 x 265 cm |

88×321×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Elérhető 3 webáruházban

85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható

85×285×146 cm, modern stílusú, ágyneműtartós

85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
85×285×146 cm, modern stílusú, ágyneműtartós

Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
10×160×200 cm, hab, PUR habszivacsos
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron