Gyermek Montessori ágy PINELO 90 x 200 cm, fenyő Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
Méretek 90×209 cm
Variáns kiválasztása:Gyermek Montessori ágy PINELO 90 x 200 cm, fenyő Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
Előző árak
- 2026. 05. 18. - 134 382 Ft
- 2025. 12. 10. - 132 977 Ft
- 2025. 11. 05. - 123 126 Ft
- 2025. 10. 01. - 132 977 Ft
- 2025. 09. 15. - 132 057 Ft
- 2025. 02. 17. - 131 900 Ft
- 2025. 02. 10. - 131 912 Ft
- 2025. 02. 09. - 125 680 Ft
- 2025. 02. 01. - 132 662 Ft
- 2025. 01. 30. - 112 763 Ft
- 2025. 01. 30. - 132 662 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Anyag Fenyőfa Szín Természetes Méretek Külső hosszúság: 209 cm Külső szélesség: 99 cm A fejvégi magasság: 38 cm A lábvég magassága: 38 cm Az ágy teherbírása: 120 kg Kialakítás Masszív konstrukció Ökológiai, ártalmatlan lakkal lakkozott Kiváló minőségű fenyőfa Terhelésnek és mechanikai sérülésnek ellenálló keret Alkalmas allergiásoknak Használati útmutató Útmutató a Montessori ágy PINELO 90 x 200 cm összeszereléséhez Hely a növekedéshez és játékhoz Gyermek Montessori ágy nemcsak biztonságos és kényelmes alvást hoz a gyerekszobába, hanem szabadságot és önállóságot is a mindennapi felkelés és lefekvés során. Alacsony kialakítása támogatja az önállóságot és az önbizalmat a kisgyermekeknél, miközben a természetes fenyőfa nyugodt és harmonikus környezetet teremt. Ez az ágy ideális választás azoknak a szülőknek, akik funkcionális és egyben szép helyet szeretnének biztosítani gyermekeik számára pihenéshez, olvasáshoz és álmodozáshoz. Gyakran kérdezik 🙋 Valóban biztonságos ez az ágy a gyermekem számára? A fenyőfa 100% természetes és egészségre ártalmatlan, ideális gyerekszobákba. Az ágy alacsony kialakítása támogatja a gyermekek önállóságát és önbizalmát. Az oldalsó korlátok minimalizálják az esés kockázatát. Tipp: Helyezze el az ágyat úgy, hogy körülötte elegendő hely legyen, és a gyermek szabadon mozoghasson. Hogyan kell megfelelően gondoskodni az ágyról, hogy sokáig tartson? Az ágyat elég nedves ruhával letörölni és megszárítani. Az ökológiai lakk lehetővé teszi a felület természetes olajokkal vagy viaszokkal történő kezelését. Tipp: Kerülje az erős vegyszerek használatát, amelyek károsíthatják a lakkot. Könnyen megsérülhet a fenyőfa? A fenyőfa puha, ami azt jelenti, hogy hajlamosabb a benyomódásokra és horpadásokra. Elég az óvatosság a takarítás során. Tipp: Használjon filc alátéteket a bútorok alatt, hogy elkerülje a padló és az ágy karcolódását. Mekkora az ágy teherbírása, és alkalmas-e idősebb gyermek számára? Az ágy teherbírása 120 kg, ami elegendő a legtöbb gyermek és akár felnőttek számára is közös meséléskor. Tipp: Mindig ellenőrizze, hogy az ágy jól össze van-e szerelve, és minden csavar szorosan meg van húzva. Mekkora az ágy mérete, és befér-e a szobámba? Az ágy külső méretei 209 cm hosszú és 99 cm széles, így alkalmas egy 90 x 200 cm-es matracra. Tipp: Rendelés előtt mérje meg a helyet, ahová az ágyat szeretné elhelyezni, és számoljon elegendő mozgástérrel az ágy körül. Inspirálódjon tovább Gyerekágyak és matracok Gyerekszoba Gyerek dekorációk Gyerek biztonsági torlasz, ágyrács Gyermek tároló dobozok Gyerekszoba világítás
Méretek
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 209 cm |
Specifikációk
| Fa mintázat | Fenyő |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Szett | Matraccal és ágyráccsal, Ágyráccsal |
| Ágyrács | Léces ágyrács |
| Matrac | Sommera 18 cm matrac |
| Méret | 90 x 200 cm |
| Anyaga | Fa |
| Lakkozott | Igen |
| Fa dekoráció | Fenyőfa |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Alkalmas | Gyerekszobába, Szobák |
| Ágy teherbírása | 120 kg személyenként |
| Ár | 65 000 Ft felett |
| Belső hossz | 200 cm |
| Külső szélesség | 90 cm |
| Külső hossz | 209 cm |
| Típus | Egyszemélyes ágy |
| Belső szélesség | 99 cm |
| Magasság a fej résznél | 38 cm |
| Magasság a láb résznél | 38 cm |
| Súly | 6 kg, 16 kg, 25,25 kg, 38,25 kg, 32,5 kg, 24,7 kg, 30,45 kg, 23,1 kg, 36,1 kg, 28,3 kg |
Ajánljuk

Natúr színű borovi fenyő gyerekágy 90x200 cm Mila CPW – Adeko
41×90×200 cm, fenyő, fa

Nikki gyerek ágykeret
73×100×208 cm, tárolóhellyel, fa
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronA(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm krém, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Fürdőlepedő Classic 70 x 140 cm bézs, 100% pamut
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Jersey világosszürke lepedő 180x200 cm
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm sötétkék, 100% pamut
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Lamella ágyrács 160x200 cm
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
COLORED CATS krém mikroszálas ágyneműhuzat Ágyneműhuzat mérete: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
SOMMERA 18 cm-es tasakrugós matrac, 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Táskarugós matrac 140 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Jersey sötétszürke lepedő 180x200 cm
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Egész éves steppelt francia paplan 200x220 cm
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Ágyneműtartó fiók 200 cm, tölgyfa
17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron
CLASSIC Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm és kispárnával 40 x 50 cm
Raktáron
SOMMERA 18 cm-es tasakrugós matrac, 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Táskarugós matrac 160 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédővel
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Egész éves steppelt hosszított paplan 140 x 220 cm
Hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron


