Ajánljuk
Púderrózsaszín 2 személyes ülőgarnitúra CORANTI VELVET
Méretek 85×146×60 cm
Előző árak
- 2026. 04. 02. - 147 759 Ft
- 2026. 01. 01. - 147 759 Ft
- 2025. 10. 27. - 113 709 Ft
- 2025. 10. 27. - 136 814 Ft
- 2025. 07. 19. - 113 709 Ft
- 2025. 06. 01. - 147 759 Ft
- 2025. 04. 16. - 122 594 Ft
- 2025. 02. 10. - 134 156 Ft
- 2025. 02. 10. - 147 759 Ft
- 2025. 02. 09. - 162 329 Ft
- 2025. 02. 04. - 134 919 Ft
- 2025. 02. 01. - 148 599 Ft
- 2025. 01. 17. - 126 309 Ft
- 2025. 01. 17. - 148 599 Ft
Termékleírás
Anyagok Bársonyszövet: 100% poliészter - 795-25 Fa: Fenyő Rétegelt lemez Hab Méretek Szélesség: 146 cm Ülőfelület mélysége: 60 cm Ülőmagasság: 45,5 cm Teljes magasság: 85 cm Súly: 22 kg Csomag mérete: 69 x 147 x 85 cm (sz x h x m) Kialakítás Ne fehérítse 110 °C-ig vasalható, a gőzölős vasalás visszafordíthatatlan károsodást okozhat Professzionális vegytisztítás tetraklór-etilénben és az F szimbólumhoz megadott oldószerek mindegyikében, kíméletes eljárás Szétszerelt állapotban szállítva Ez az Ós-rózsaszín 2 személyes ülőgarnitúra CORANTI VELVET lenyűgöz kifinomult kialakításával és luxusos bársony felületével. A elegáns gyémántmintával kidolgozott kárpitozás modern megjelenést kölcsönöz a kanapénak, klasszikus stílusú csavarral. A puha párnázásnak és a bársony finom érintésének köszönhetően magas kényelmi szintet kínál. Stabil fa lábai szilárdságot és természetes megjelenést biztosítanak az ülőgarnitúrának. Ideális kisebb helyiségekbe, ahol kényelmes sarkot teremt a pihenéshez vagy a páros beszélgetésekhez. Ez a kanapé tökéletes választás azok számára, akik stílust és kényelmet keresnek. Tanácsunk: A Coranti modellcsalád kanapéit más vonzó színekben is kínáljuk.
Méretek
| Szélesség: | 146 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Magasság: | 85 cm |
Specifikációk
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Lábakkal | Igen |
| Férőhely | Kétszemélyes |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Rózsaszín |
| Termék színe | Rózsaszín |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Kinyitható | Nem nyitható |
| Lábak anyaga | Fa |
| Nagyság | Kétszemélyes |
| Forma | Kanapék |
| Teherbírás | 240 kg |
| Súly | 22 kg |
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Classic törölköző 70 x 140 cm krém, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Egészéves steppelt paplan PEACH 140x200 cm, fehér
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Léces ágyrács textillel 160x200 cm
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
Vízálló frottír matracvédő GUARD 160 x 200 cm
Matracvédő
Raktáron
Rugalmas huzat 2 személyes kanapéra CORDA Termék színe: Krém
79-94×147-183 cm, elasztikus
Raktáron
Kétüléses kanapéhuzat AVERO Termék színe: Szürke
79-94×147-183 cm, elasztikus, univerzális
Raktáron
Classic törölköző 50 x 100 cm fehér, 100% pamut
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 50 x 100 cm sárga, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm sárga, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella zöld gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fehér pamut lepedő 140x240 cm
Gumis, pamut
Raktáron
KIDS sárga gyerek törölköző 30x50 cm
30×50 cm, pamut, szett
Raktáron
Nyári steppelt paplan 140 x 200 cm
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Bella kék gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron












