Ajánljuk
Fekete műanyag szék K490
Méretek 80×46×55 cm
Előző árak
- 2026. 05. 29. - 21 091 Ft
- 2025. 12. 19. - 21 091 Ft
- 2025. 12. 08. - 25 335 Ft
- 2025. 10. 20. - 19 685 Ft
- 2025. 07. 16. - 18 455 Ft
- 2025. 02. 10. - 20 234 Ft
- 2025. 02. 09. - 24 483 Ft
- 2024. 12. 11. - 20 349 Ft
Termékleírás
A szék anyaga Műanyag: Fekete A szék méretei Szélesség: 46 cm Mélység: 55 cm Magasság: 80 cm Ülőmagasság: 46 cm Teherbírás: 100 kg A szimbóluma a skandináv stílusnak a levegősség, elegancia és a természetes harmonikus atmoszféra. Végül is a stílus, amelyet a tiszta északi természet inspirált, magas elvárásokat kell hogy kielégítsen az élethez. A skandináv étkezők lenyűgözik funkcionalitásukkal és fenntarthatóságukkal. Az étkezőben lévő Fekete műanyag szék K490 impozáns kiegészítővé válik. A térben válassza a formailag egyszerű darabokat és a finom színeket. Az olyan lekerekített formák, mint amilyen a K490 széké, minden trendnek ellenállnak. A tiszta vonalak és eredeti kialakítású formavilág a kívánt sikket hozza be a skandináv étkezőbe.
Méretek
| Szélesség: | 46 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 80 cm |
Specifikációk
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Műanyag |
| Anyag | Fa, Műanyag |
| Szín | Fekete |
| Termék színe | Fekete |
| Láb típusa | Négy láb |
| Anyaga | Műanyag |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Huzat anyaga | Műanyag |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Ülésmagasság | 46 cm |
| Típus | Ülőgarnitúra |
| Súly | 4,4 kg |
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Hűsítő nyári paplan ELARIA, zöld Méret: 140 x 200 cm
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Gyerek fürdőlepedő kapucnival MILO 75x75 cm, bézs
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Lamella ágyrács 160x200 cm
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fürdőlepedő Classic 70 x 140 cm bézs, 100% pamut
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm krém, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Gyerek fürdőlepedő kapucnival KODA 75x75 cm, szürke
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm sötétkék, 100% pamut
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella zöld gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Táskarugós matrac 120 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Gyerek fürdőlepedő kapucnival NUBI 75x75 cm, fehér
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Kókuszmatrac COCO MAXI 20 cm 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Táskarugós matrac 140 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Jersey gyerek lepedő kiságyba fehér 70x140 cm
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Prémium steppelt párna 70 x 90 cm
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kókuszmatrac COCO MAXI 20 cm 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron

































