Ajánljuk
Fehér mosdó alatti szekrény 56x35 cm Mirza – Støraa
64 490 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 30. - 64 490 Ft
- 2026. 02. 16. - 64 490 Ft
- 2026. 02. 14. - 54 817 Ft
- 2026. 02. 14. - 64 490 Ft
- 2026. 01. 23. - 54 817 Ft
- 2026. 01. 16. - 56 106 Ft
- 2025. 12. 05. - 54 817 Ft
- 2025. 11. 28. - 51 592 Ft
- 2025. 11. 07. - 58 040 Ft
- 2025. 11. 05. - 59 970 Ft
- 2025. 10. 13. - 64 490 Ft
- 2025. 10. 10. - 55 461 Ft
- 2025. 07. 30. - 64 490 Ft
- 2025. 07. 29. - 55 461 Ft
- 2025. 07. 08. - 54 810 Ft
- 2025. 07. 03. - 64 490 Ft
- 2025. 05. 16. - 54 810 Ft
- 2025. 05. 13. - 58 040 Ft
- 2025. 05. 09. - 60 620 Ft
- 2025. 05. 02. - 64 490 Ft
- 2025. 04. 30. - 61 390 Ft
- 2025. 04. 25. - 52 182 Ft
- 2025. 04. 15. - 61 390 Ft
- 2025. 04. 12. - 52 795 Ft
- 2025. 04. 10. - 50 215 Ft
- 2025. 04. 09. - 58 390 Ft
- 2025. 04. 02. - 52 550 Ft
- 2025. 03. 12. - 58 390 Ft
- 2024. 12. 05. - 52 551 Ft
Termékleírás
Fehér mosdó alatti szekrény 56x35 cm Mirza – Støraa
Specifikációk
| Típus | Mosdó alatti |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Felület | Matt |
| Származási hely | MY |
| Lábak magassága | 15.5 cm |
| Terhelhetőség | 10 kg |
| Súly | 13 kg |
| Zárrendszer | Push to open (nyomásra nyílik) |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Biztonságos rögzítés a falra | Igen |
| Kollekció | Mirza |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Basic |
| Ajtó felületkezelése | Fólia |
| Ajtó anyaga | MDF |
| Polc felületkezelése | Fólia |
| Polc anyaga | MDF |
| Jellemzők | Polcokkal/ajtókkal |
| Lábak színe | Világos fa |
| Lábak anyaga | MDF |
| Felületkezelés | Fólia |
| Dekor | Tölgyfa |
| Anyag | MDF |
| Gyártó | Støraa |
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

20 009 Ft
Röviditalos pohár szett 6 db-os 50 ml – Lyngby Glas
Feles, - készletek
Raktáron
19 230 Ft21 249 Ft
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Műanyag, átmérő, állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
17 700 Ft19 049 Ft
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Átmérő, állványok, fém
Raktáron
5000 Ft5769 Ft
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló, átmérő
Raktáron
38 020 Ft42 169 Ft
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, játszó, klasszikus
Raktáron
29 170 Ft32 329 Ft
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, modern stílusú, szőtt
Raktáron
7350 Ft
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Átmérő
Raktáron
6770 Ft7709 Ft
Aranyszínű rozsdamentes acél pedálos szemetes 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
13 319 Ft
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
7469 Ft
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Átmérő

4630 Ft5109 Ft
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
13 010 Ft14 329 Ft
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
Egész évben használható, üreges szál töltetű, magasság
Raktáron
16 199 Ft
Matt fekete öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai sarokpolc Genova – Wenko
8×36×17 cm, sarok, átmérő

8920 Ft10 689 Ft
Lou konyhai sarokpolc, 11 x 33 cm - Wenko
33×32×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron
17 279 Ft
Fekete öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron
28 510 Ft32 049 Ft
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
15 400 Ft17 019 Ft
Fényes ezüstszínű öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron
140 060 Ft160 070 Ft
Közepes keménységű hab matrac 90x200 cm Sleepy Aura – Bonami Selection
21×90×200 cm, hab, kemény
Raktáron


