Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 04. 29. - 6444 Ft
- 2025. 11. 07. - 6444 Ft
- 2025. 10. 27. - 5967 Ft
- 2025. 10. 11. - 6444 Ft
- 2025. 02. 10. - 5594 Ft
- 2025. 02. 10. - 6444 Ft
- 2025. 02. 09. - 6769 Ft
- 2024. 12. 26. - 5626 Ft
- 2024. 11. 28. - 6139 Ft
Termékleírás
Flanel ágyneműhuzat Flanellel a téli hónapokban biztosan nem tesz félre lépést . Meleg, légáteresztő és kellemesen puha anyag magasabb gramázzsal, amely kiválóan tartja a hőt és felszívja a nedvességet. Elengedhetetlen társ lesz kicsiknek és nagyoknak egyaránt, népszerűsége egyszerű karbantartásának is köszönhető. Anyag 80% pamut | 20% mikroszál - poliészter Szín Fehér Piros Szürke Jellemzők Modern karácsonyi motívum Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb kéthetente egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címke szerint) Az ágyneműhuzatot vasalni szükséges Gyakorlati tanácsok Használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműhuzatot Az ágyneműhuzatot külön mossa, mindig kifordítva és zárva Használjon az anyaghoz és színhez megfelelő mosószert Mosás után válasszon kíméletes centrifugálást Az ágyneműhuzatot kifordítva vasalja, így elkerülheti az anyag károsodását és a színek fakulását A csomag tartalma a választott változattól függően Ágyneműhuzat 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágyneműhuzat 200 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 200 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm
Specifikációk
| Anyag | Flanel, Mikroszálas, Pamut-poliészter |
|---|---|
| Szín | Rózsaszín |
| Motívumok | Karácsony |
| Típus | Francia |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Fehér |
| Rögzítés | Gombos |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm, 200 x 220 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Ágynemű stílusa | Skandináv, Modern |
| Ágynemű mintája | Karácsonyi, Szarvas, Természet |
| Meleg ágyneműhuzat | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Évszak | Tél, Ősz |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Anyaga | 80% pamut | 20% mikroszál - poliészter |
| Súly | 0,7 kg |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Nagyon jó az amire szamitottam
Talán csak annyi hogy nem cipzárral zar
Vásárolva itt: Elerheto Otthon
Nagyon jó az anyaga, ára is mehfelelő! Gyors kiszállítás! Elegedett vagyok! Még fogok innen rendelni!
Vásárolva itt: Elerheto Otthon
Azt kaptam,amit vártam.
Vásárolva itt: Elerheto Otthon
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Jersey sötétszürke lepedő 180x200 cm
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
Bella zöld gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fehér pamut lepedő 140x240 cm
Gumis, pamut
Raktáron
Táskarugós matrac 120 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédővel
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Prémium steppelt párna 70 x 90 cm
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Nyári steppelt paplan 140 x 200 cm
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Bella fekete 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Gyerekágy MELA 80 x 160 cm, fenyő Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
KARDA fehér pamut ágyneműhuzat Ágyneműhuzat mérete: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron
Léces ágyrács textillel 140x200 cm
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella kék gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Ágytakaró FLORAL RIBBON, krémszínű Méret: 170 x 210 cm
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Táskarugós matrac 160 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Luxus egész éves steppelt paplan francia 200x220 cm
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron








































