





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fehér szőnyeg 200x290 cm Atesa – Universal
| Szélesség: | 200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 290 cm |
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Szín | Fehér |
| Származási hely | TR |
| Anyag összetétele és típusa | Polipropilén/poliészter |
| Szálhosszúság | Hosszú szál (shaggy) |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 11.02 kg |
| Hosszúság | 290 cm |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Vágott és hurkolt |
| Kollekció | Atesa |
| Minta | Geometrikus/strukturális |
| Stílus | Skandináv |
| Minőség | Basic |
| Sűrűség | 89600 pont/m² |
| Textil sűrűsége | Alacsony |
| Jellemzők | Padlófűtésnél is használható |
| Ápolás | Rendszeres porszívózás javasolt/folttisztítás |
| Hátsó oldal anyaga | Juta |
| Anyag specifikáció | 10% poliészter/90% polipropilén |
| Gyártó | Universal |
Felhasználói értékelések
Gyönyörű, tapintásra puha, nagyon jól mutat.

240×330 cm, egyszínű, beltéri

80×300 cm, futószőnyeg, egyszínű
Raktáron
160×230 cm, gyapjú, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
80×150 cm, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
160×240 cm, modern stílusú, egyszínű
RaktáronIngyenes szállítás
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

200×290 cm, modern stílusú, poliészter
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
Kültéri, kerek, darabonként rendelhető
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
⌀ 150 cm, kerek, gyapjú
RaktáronIngyenes szállítás
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Kültéri, téglalap alakú, szintetikus
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Egyszínű, beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Kültéri, téglalap alakú, szintetikus
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
⌀ 160 cm, kerek, egyszínű
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, természetes
Raktáron
Kültéri, kerek, darabonként rendelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, rövid
Raktáron
Gyapjú, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, természetes
Raktáron
Beltéri, darabonként rendelhető, téglalap alakú
Raktáron
160×230 cm, modern stílusú, egyszínű
Raktáron
Kültéri, gyapjú, kézzel szőtt
Ingyenes szállítás
Futószőnyeg, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
Kültéri, gyapjú, kézzel szőtt
Ingyenes szállítás
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
⌀ 90 cm, kerek, pamut
Raktáron
160×230 cm, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, fedővel

Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
15×18×61 cm, fa, beltéri
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
20×46×46 cm, textil
Raktáron