










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Francois gyapjú szőnyeg a saját kifinomult személyiségednek és az egyedi stílusodnak a kifejezője. Időtlen szépsége és természetes tónusai az elegancia és a kényelem oázisává varázsolják otthonod. A szőnyeg kiváló minőségű gyapjúból készült, amely a melegség és az otthonosság érzését viszi el a belső térbe. A sűrűn kötött minta kellemes puhaságot teremt a láb alatt. A kiváló minőségű kivitelnek és a természetes szálaknak köszönhetően a szőnyeg rendkívül tartós és könnyen karbantartható. Jó tudni: Padlófűtéses helyiségekbe is alkalmas.
| Szélesség: | 190 cm |
|---|---|
| Mélység: | 280 cm |
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Anyag típus | Természetes |
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Anyag | Gyapjú |
| Gyártási mód | Szőtt, Kézzel szőtt |
| Minta | Egyszínű |
| Származási hely | IN |
| Anyag összetétele és típusa | Gyapjú |
| Szálhosszúság | Szál nélküli |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 15.6 kg |
| Hosszúság | 280 cm |
| Gyártás típusa | Kézzel szőtt |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Bouclé |
| Kollekció | 1748 |
| Minőség | Premium |
| Sűrűség | 2900 g/m² |
| Textil sűrűsége | Magas |
| Jellemzők | Kézi szövésű/padlófűtésnél is használható/robotporszívóval tisztítható |
| Ápolás | Kémiailag nem fehéríthető/professzionális tisztítást igényel/rendszeres porszívózás javasolt/nedvesen nem tisztítható/az egyenletes kopás érdekében időnként el kell forgatni/kémiai tisztítószerek nem használhatók/vízzel való érintkezés hosszú időn át nem ajánlott |
| Hátsó oldal anyaga | Pamut |
| Anyag specifikáció | 100% gyapjú |
| Szín | Világosbarna |
| Gyártó | Villeroy&Boch |
Felhasználói értékelések
Nincs bélése. Olyan, mint egy sál, amelyet leterít a földre.
Nagyon puha, érdekes külsejű, úgy tűnik, mindenhez illik. 100%-ban természetes szálakból készült, és ennek megfelelő a megjelenése is. Stabilan fekszik a padlón. Nem tudom, hogy macskatartóknál hogyan válna be: a szövése hurkos típusú ;) Kicsomagolás után „juhnyáj” szagot árasztott, de néhány nap alatt kiszellőzött, párszor pedig szagtalanítóval is bepermeteztem.

80×200 cm, juta, futószőnyeg
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Virágmintás, beltéri, téglalap alakú

Beltéri, téglalap alakú, természetes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
192×290 cm, poliészter, beltéri
Raktáron
80×200 cm, gyapjú, futószőnyeg
Raktáron
Virágmintás, beltéri, téglalap alakú

Virágmintás, beltéri, téglalap alakú

Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Virágmintás, beltéri, téglalap alakú

Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

160×230 cm, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

80×240 cm, futószőnyeg, beltéri
Raktáron
134×200 cm, poliészter, absztrakt mintás
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

160×230 cm, juta, modern stílusú
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

20×65 cm, lépcsőszőnyeg, beltéri
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Kültéri, szőtt, egyszínű
Raktáron
Modern stílusú, ovális, beltéri

Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Kézzel szőtt, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, juta, skandináv stílusú
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
