




Méretek 70×140 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% pamut Sűrűség: 400 g/m 2 Szín Fehér Méretek 70 x 140 cm Kialakítás Elegáns szegéllyel Akasztófüllel Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány Mosás max. 60 °C-on Szárítás közepes hőmérsékleten szárítógépben Ne mossa együtt cipzáras és fémkapcsos ruházattal A tartós puhaság, lágyság és nedvszívó képesség érdekében nem ajánlott öblítőt használni Inspirálódjon tovább Gyerekeknek Bútor
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Anyag | Pamut, Bambusz |
|---|---|
| Készlet | Szett |
| Minta | Egyszínű |
| Szín | Fehér |
| Termék színe | Fehér |
| Anyaga | 100% pamut |
| Méret | 70 x 140 cm |
| Grammsúly | 400 g/m2 |
| Magas grammsúly | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 60 °C |
| Ár | 2 500 Ft felett |

Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Raktáron
60×110 cm, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
70×140 cm, frottír, pamut
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
55×60 cm, szett, pamut
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Szett, pamut, darabonként
Kiszállítás 5 nap múlva
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
70×140 cm, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű

70×140 cm, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
50×100 cm, pamut, darabonként
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Szett, pamut, egyszínű
Kiszállítás 5 nap múlva
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
15×24 cm, frottír, pamut
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron