Ajánljuk
Krémszínű szőnyeg 60x120 cm Molier – Universal
Méretek 60×120 cm
14 755 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 26. - 14 755 Ft
- 2026. 04. 19. - 14 755 Ft
- 2026. 03. 19. - 12 030 Ft
- 2026. 02. 20. - 14 612 Ft
- 2026. 02. 16. - 17 190 Ft
- 2026. 02. 16. - 14 590 Ft
- 2026. 02. 14. - 12 402 Ft
- 2026. 02. 12. - 14 590 Ft
- 2026. 01. 23. - 10 940 Ft
- 2026. 01. 16. - 11 670 Ft
- 2026. 01. 10. - 12 690 Ft
- 2025. 12. 05. - 12 402 Ft
- 2025. 11. 28. - 11 672 Ft
- 2025. 11. 17. - 12 402 Ft
- 2025. 11. 07. - 13 131 Ft
- 2025. 05. 09. - 12 540 Ft
- 2025. 05. 04. - 14 590 Ft
- 2024. 11. 15. - 11 806 Ft
- 2024. 11. 06. - 11 889 Ft
- 2024. 11. 05. - 11 190 Ft
Termékleírás
Krémszínű szőnyeg 60x120 cm Molier – Universal
Méretek
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 120 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Szín | Krémszínű |
| Stílus | Skandináv |
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Származási hely | ES |
| Anyag összetétele és típusa | Polipropilén |
| Szálhosszúság | Közepes szál |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 2.95 kg |
| Hosszúság | 120 cm |
| Felület típusa | Heat set |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Vágott és hurkolt |
| Kollekció | Molier |
| Minta | Strukturális/geometrikus |
| Minőség | Extra |
| Sűrűség | 198000 pont/m² |
| Textil sűrűsége | Közepes |
| Jellemzők | Padlófűtésnél is használható |
| Ápolás | Rendszeres porszívózás javasolt/folttisztítás |
| Hátsó oldal anyaga | Juta |
| Anyag specifikáció | 100% polipropilén |
| Gyártó | Universal |
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

5010 Ft5769 Ft
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló
Raktáron
19 230 Ft21 249 Ft
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
17 710 Ft19 049 Ft
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
38 030 Ft42 169 Ft
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
4630 Ft5109 Ft
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
29 170 Ft32 329 Ft
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
11 440 Ft12 679 Ft
Zöld karton rendszerező dokumentumokhoz Johan Canvas Paper Laminate – Bigso
Raktáron
11 321 Ft13 319 Ft
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
13 010 Ft14 329 Ft
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
2821 Ft3319 Ft
Meleg színű LED szálas szabályozható izzó E27, 4 W Soft Glow – Star Trading
LED, dimmelhető, E27
Raktáron
8560 Ft10 800 Ft
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

12 610 Ft16 319 Ft
Élelmiszertartó doboz szett 24 db-os Fresco – Hermia
Műanyag, élelmiszer tároló doboz, - szettek
Raktáron
6349 Ft7469 Ft
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion

12 760 Ft15 189 Ft
Lou konyhai sarokpolc, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cm, modern stílusú, sarok
Raktáron
15 400 Ft17 019 Ft
Fényes ezüstszínű öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×10 cm, egyenes
Raktáron
85 990 Ft99 990 Ft
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Art – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
4750 Ft5409 Ft
Siena fehér gurulós állvány, 3 db polccal - Metaltex
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
7350 Ft


































