Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 61 447 Ft
- 2026. 02. 14. - 61 447 Ft
- 2026. 02. 12. - 72 290 Ft
- 2026. 01. 26. - 61 447 Ft
- 2025. 11. 01. - 67 950 Ft
- 2025. 10. 28. - 72 290 Ft
- 2025. 10. 25. - 62 169 Ft
- 2025. 10. 13. - 72 290 Ft
- 2025. 10. 10. - 62 169 Ft
- 2025. 07. 30. - 72 290 Ft
- 2025. 07. 25. - 62 169 Ft
- 2025. 07. 15. - 72 290 Ft
- 2025. 07. 11. - 62 169 Ft
- 2025. 07. 10. - 72 290 Ft
- 2025. 07. 03. - 57 832 Ft
- 2025. 06. 10. - 72 290 Ft
- 2025. 06. 06. - 62 169 Ft
- 2025. 06. 01. - 72 290 Ft
- 2024. 12. 15. - 64 190 Ft
- 2024. 12. 14. - 57 771 Ft
- 2024. 12. 09. - 54 561 Ft
- 2024. 11. 15. - 57 771 Ft
- 2024. 11. 06. - 60 370 Ft
- 2024. 11. 05. - 54 590 Ft
Termékleírás
Sötétszürke irodai szék Rush – Marckeric
Méretek
| Szélesség: | 59 cm |
|---|---|
| Mélység: | 57 cm |
| Magasság: | 74 cm |
Specifikációk
| Kárpit anyaga | Szövet |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Származási hely | CN |
| Típus | Kárpitozott |
| Háttámla magassága | 30.5 cm |
| Ülés szélessége | 46 cm |
| Ülésmélység | 46 cm |
| Maximális ülésmagasság | 82 cm |
| Minimális ülésmagasság | 74 cm |
| Ülésmagasság | 74 cm |
| Terhelhetőség | 100 kg |
| Súly | 7 kg |
| Jellemzők | Állítható magasság/gurulós/forgó |
| Ápolás | Tisztítsd száraz ruhával, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Töltőanyag | Hab (PUR) |
| Kollekció | Rush |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Basic |
| Lábak színe | Fekete |
| Lábak anyaga | Fém |
| Konstrukció anyaga | Fém |
| Ülés anyaga | Furnér |
| Anyag | Fém/párnázott |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Martindale-mutató | 60000 martindale |
| Szövetminta | Curio 97 |
| Kárpitozás anyaga | Szövet |
| Gyártó | Marckeric |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Nagyon rendben van, bár szinte féláron lehet hasonló terméket vásárolni a konkurenciánál.
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Zöld fa kerti hintaágy Vegas Lux - Rojaplast
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Etetőszék Little Stars – Roba
87×47×44 cm, tálcával, görgők nélkül
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Fekete-szürke bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Cat and Butterfly - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Cordoba sötétkék fogkefetartó pohár - Wenko
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bézs kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel

Egyszemélyes háromrészes ágyneműhuzat 140x200 cm Summer Meadow – My House
140×200 cm, kiságyba, klasszikus

Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Zöld jegenyefenyő tálalószekrény 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

































