Ajánljuk
6646 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 26. - 6646 Ft
- 2026. 04. 19. - 6646 Ft
- 2026. 01. 26. - 6570 Ft
- 2026. 01. 16. - 6940 Ft
- 2025. 11. 28. - 6183 Ft
- 2025. 11. 07. - 6956 Ft
- 2025. 11. 05. - 7260 Ft
- 2025. 10. 13. - 7729 Ft
- 2025. 10. 10. - 6647 Ft
- 2025. 04. 25. - 6255 Ft
- 2025. 04. 15. - 7359 Ft
- 2025. 04. 12. - 6329 Ft
- 2025. 04. 10. - 6140 Ft
- 2025. 03. 25. - 7139 Ft
- 2025. 03. 21. - 6140 Ft
- 2024. 12. 21. - 7790 Ft
- 2024. 12. 17. - 7419 Ft
- 2024. 12. 16. - 6603 Ft
- 2024. 12. 10. - 7419 Ft
- 2024. 12. 06. - 6306 Ft
- 2024. 12. 03. - 7419 Ft
- 2024. 11. 28. - 5935 Ft
- 2024. 11. 22. - 6306 Ft
- 2024. 11. 15. - 6677 Ft
- 2024. 11. 06. - 6865 Ft
- 2024. 11. 04. - 6309 Ft
Termékleírás
Mikroszatén asztali futó 33x180 cm Deco Sequin – Catherine Lansfield
Specifikációk
| Méret | Darabáru |
|---|---|
| Forma | Téglalap |
| Típus | Futó |
| Szín | Fekete |
| Anyag összetétele és típusa | Mikroszatén/szatén |
| Súly | 0.16 kg |
| Hosszúság | 180 cm |
| Kollekció | Deco Sequin |
| Minta | Díszítéses |
| Minőség | Basic |
| Sűrűség | 102 g/m² |
| Ápolás | Mosás 30°C-on/mosógépben mosható/szárítógépbe nem alkalmas |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Gyártó | Catherine Lansfield |
Vélemények
5.01 értékelés
5
1 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Felhasználói értékelések
Elégedett felhasználó
Nagyon szép és elegáns asztali futó az étkezőasztalra.
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

5010 Ft5769 Ft
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló
Raktáron
19 230 Ft21 249 Ft
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
17 710 Ft19 049 Ft
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
38 030 Ft42 169 Ft
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
4630 Ft5109 Ft
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
29 170 Ft32 329 Ft
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
11 440 Ft12 679 Ft
Zöld karton rendszerező dokumentumokhoz Johan Canvas Paper Laminate – Bigso
Raktáron
11 321 Ft13 319 Ft
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
13 010 Ft14 329 Ft
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
2821 Ft3319 Ft
Meleg színű LED szálas szabályozható izzó E27, 4 W Soft Glow – Star Trading
LED, dimmelhető, E27
Raktáron
8560 Ft10 800 Ft
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

12 610 Ft16 319 Ft
Élelmiszertartó doboz szett 24 db-os Fresco – Hermia
Műanyag, élelmiszer tároló doboz, - szettek
Raktáron
6349 Ft7469 Ft
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion

12 760 Ft15 189 Ft
Lou konyhai sarokpolc, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cm, modern stílusú, sarok
Raktáron
15 400 Ft17 019 Ft
Fényes ezüstszínű öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×10 cm, egyenes
Raktáron
85 990 Ft99 990 Ft
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Art – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
4750 Ft5409 Ft
Siena fehér gurulós állvány, 3 db polccal - Metaltex
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
7350 Ft
















