


Felfújható matrac – Bestway
| Típus | Felfújható matrac |
|---|---|
| Származási hely | CN |
| Anyag | Műanyag |
| Terhelhetőség | 150 kg |
| Súly | 1.917 kg |
| Hosszúság | 185 cm |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Elhelyezés | Kültér |
| Minőség | Extra |
| Konstrukció anyaga | PVC |
| Személyek száma | Egyszemélyes |
| Gyártó | Bestway |

Pumpás, álló, átmérő
Raktáron
160×235 cm, játszó, klasszikus
Raktáron
160×235 cm, modern stílusú, szőtt
Raktáron
Átmérő, állványok, fém
Raktáron
Átmérő
Raktáron
25×17×23 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Impregnált, poliészter, virágos

Feles, - készletek
Raktáron
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
Átmérő, állványok, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Átmérő

100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
8×30×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron
Egész évben használható, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
8×30×11 cm, modern stílusú, egyenes
Raktáron
8×36×17 cm, sarok, átmérő

21×90×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron