




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az éjjeli lámpa ébresztőórával nemcsak praktikus segítőtárs, hanem stílusos kiegészítője is minden enteriőrnek. Az éjjeli fény és az ébresztőóra kombinációja. A lámpa érintőkapcsolóval van felszerelve, amely a lámpatest felső részén található. Ezzel a kapcsolóval fokozatmentesen szabályozható a lámpa fényereje. USB kábellel működik (a csomag tartalmazza). Beépített energiatakarékos LED fényforrás.
| Színhőmérséklet | 3000 K |
|---|---|
| A teljes fényáram | 55 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 12500 ON/OFF |
| Feszültség | 5 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 1,3 W |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Éjjeli lámpa/Ébresztő |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Funkció | LED technológia/Szabályozható dimmerrel/Érintős kapcsoló |
| Bekötés módja | USB |
| Dugó típusa | USB |
| Alak | Ovális |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 1,3 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 1,3 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 5 W |
| Series | BUNNY Polux, KAJA Polux, LAMP Polux |
| Gyártó | Polux |
Felhasználói értékelések
Az ébresztőóra külsőre szépen néz ki, de számomra a kezelése és beállítása meglehetősen kényelmetlen. Minden funkció csak egyetlen gombbal vezérelhető. Ezért a terméket visszaküldtem.

Digitális

Digitális, fa, modern stílusú
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Digitális, rádiós, modern stílusú
Raktáron
Digitális

Digitális

Digitális, fa
Raktáron
Digitális
Elérhető 2 webáruházban

Digitális

Digitális, modern stílusú

Digitális, rádiós
Raktáron
Analóg, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban

Digitális, fa, modern stílusú

Digitális

Digitális, rádiós, kivetítős
Raktáron
Analóg, skandináv stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban

Analóg, műanyag
Raktáron
Digitális, modern stílusú, nappaliba
Kiszállítás 2 nap múlva

Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás