










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED dimmelhető modern mennyezeti lámpa. Alkalmas nappali és hálószoba megvilágítására egyaránt. Könnyen vezérelhető távirányítóval (a csomag része). A lámpa folyamatos fényerőszabályozást és fény színének változtatását kínálja RGB + W (2700 - 6500 K) tartományban. Éjszakai fény funkció és időzítő. Memória funkció – a lámpa bekapcsolásakor az utoljára beállított értékek megmaradnak, amíg nem módosítja azokat. A lámpa beépített energiatakarékos LED fényforrással rendelkezik.
| Típus | Mennyezeti lámpa |
|---|---|
| Funkció | LED technológia/RGB/Távirányító |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Alak | Kerek |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 135 W |
| A teljes fényáram | 1900 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 84 Ra |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Feszültség | 230 V |
| Stílus | Egyéb |
| Series | ABIE Brilliant, UP Brilliant |
| Gyártó | Brilliant |


Fém, okos
Raktáron

Kerek, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Kerek, retró, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, retró
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás