

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mentazöld steppelt ágytakaró és párnahuzat szett 240x220 cm Birdcage – Mijolnir
| Szélesség: | 220 cm |
|---|---|
| Mélység: | 240 cm |
| Egyéb típusok | Ágytakaró és párnahuzat szett |
|---|---|
| Származási hely | TR |
| Anyag összetétele és típusa | Polypamut |
| Ágytakaró tulajdonságai | Steppelt |
| Párnahuzatok száma | 2 |
| Készlet | Párnahuzat mellékelve |
| Méret | 220x240 |
| Hosszúság | 220 cm |
| Párna mérete | 60x60 |
| Párna zárása | Bújtatós |
| Minta | Virágos |
| Minőség | Basic |
| Töltőanyag összetétele | 100% poliészter |
| Sűrűség | 260 g/m² |
| Ápolás | Kémiailag nem fehéríthető/mosógépben mosható/mosás 30°C-on |
| Anyag specifikáció | 35% poliészter/65% pamut |
| Szín | Mentazöld |
| Gyártó | Mijolnir |
Felhasználói értékelések
A takaró kiváló minőségű, nem gyűrődik, a formatervezése is megfelel az elképzeléseimnek – finom díszítés, pasztell színek, amelyek illenek a hálószoba festéséhez.
klassz
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Teljesen akril, kevéssé párnázott, és a csomag csak egy párnahuzatot tartalmazott.
Gyönyörű! Valóban olyan, mint a képeken. Varázslatosan szép lett a hálószobánk tőle. Öröm a léleknek.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
240×260 cm

Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
220×230 cm, franciaágyra
Raktáron
240×260 cm
Raktáron
220×240 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
220×240 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pumpás, álló
Raktáron
Állványok
Raktáron
Fali
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron

Porcelán
Raktáron
Üveg, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

Mágneses, kulcsszekrény, fém
Raktáron