Hasonlítsd össze az árakat 7790 Ft-tól 9385 Ft-ig 2 webáruházban:
Globo 58438W - LED Dimmelhető érintős kültéri lámpa VANNIE LED/3W/3,7V IP44
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 7790 Ft és 9385 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 1595 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 01. - 9385 Ft
- 2026. 03. 15. - 9385 Ft
- 2025. 12. 02. - 8790 Ft
- 2026. 05. 01. - 9385 Ft
- 2026. 03. 15. - 9385 Ft
- 2025. 12. 02. - 7790 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Asztali lámpa beépített, 1800 mAh kapacitású akkumulátorral. A lámpa fokozatmentesen állítható fényerővel rendelkezik. Töltse a lámpát az adapter és az USB-C kábel segítségével (a csomag tartalmazza). Világítási idő: maximum 6 óra. Töltési idő: 4 óra. IP44-es védettségi szint, amely nedvességállóvá teszi, így kültéren vagy párás helyiségekben is használható.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Elhelyezés | Íróasztal |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 130 lm |
| Típus | Asztali lámpa/Kültéri állólámpák |
| Funkció | Kapcsoló a világítótesten/Érintős kapcsoló/LED technológia |
| Feszültség | 3,7 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Hely | Kert és utak/Hálószoba/Nappali |
| Kapacitás | 1800 mAh |
| Bekötés módja | USB |
| Elem élettartam | 6 h |
| Dugó típusa | USB |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Kapcsolási ciklusok száma | 10000 ON/OFF |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 10 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Series | VANNIE Globo, JULSY Globo |
| Gyártó | Globo |
Ajánljuk

Sianna dekoratív asztali lámpa
Fém, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Pongo funkcionális asztali lámpa
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
2 db asztali lámpa készlet fekete, dimmerrel és újratölthető - Murdock
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Krémszínű-aranyszínű asztali lámpa textil búrával (magasság 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Klasszikus jegyzői lámpa fekete opál üveggel - Banker
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Japandi asztali lámpa bézs színben, vászonernyővel - Dahlia
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
Retro asztali lámpa fekete zöld üveggel - Bizle
Retró, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Állólámpa MACKA 1xE27/60W/230V bézs/barna
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Prezent 1501 -Mennyezeti lámpa ASPEN 2xE27/60W/230V IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 6547 - Spotlámpa GRANDO 3xE14/40W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8510 - Kültéri fali lámpa MANHATTAN 1xE27/60W/230V
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips Massive 50234/17/E7 - Spotlámpa BURLAP 4xE14/40W/230V
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 6195 - Fali lámpa SENDERO 1xE27/60W/230V
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 50582/30/PN - Spotlámpa MYLIVING PONGEE 2xGU10/5,5W/230V
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED Kültéri reflektor ADVIVE PLUS LED/100W/230V IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali lámpa DONATO 2xE14/40W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Jupiter 1707 - BORNEO fali lámpa 1xE27/60W/230V
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Markslöjd 106587 - Dimmelhető fali lámpa CARRIE 1xGU10/35W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Antonio 1xE27/60W/230V mennyezeti lámpa kábellel
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Palnas 61002620 - Fali spotlámpa GEMA 1xGU10/10W/230V
RaktáronIngyenes szállítás
Searchlight EU3923AB - Asztali lámpa TOUCH 1xE14/40W/230V
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 98762 - Fali lámpa TABILLANO 1xE27/40W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Eglo 99263 - FUEVA 5 LED fényerőszabályozható mennyezeti lámpatest 16,5W/230V
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Prezent 64423 - Mennyezeti lámpa ORADEA 3xE27/40W/230V
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali lámpa ASPENDOS 1xE27/40W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás




