





Méretek 82×57×62 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szék anyaga Bársony szövet: Sötétzöld Fém: Fekete Szék mérete Szélesség: 57 cm Mélysége: 62 cm Magasság: 82 cm Ülés magassága: 49 cm A lágy színek, a természetes anyagok és a sok fény a skandináv stílushoz tartoznak. Kényeztesse magát a skandináv hangulattal otthonában. A szobák a bútorokat sima felülettel, letisztult vonalakkal és kifejező világítással kombinálják. A skandináv étkezőben masszív vagy kárpitozott székek és tömör asztalok is találhatók. Rendezze be a skandináv étkezőt a bársonyosan puha, sötétzöld K458 étkezőszékkel. Fém asztallal és merész kiegészítőkkel könnyedén párosíthatja a semleges tónusokat. A szék eredeti, fotelhez hasonló formája magas kényelmet biztosít. Ne féljen az új kombinációktól, és kombináljon több árnyalatú széket egy asztalnál. Inspirálódjon tovább Bútor Gyerekeknek
| Szélesség: | 57 cm |
|---|---|
| Mélység: | 62 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Kartámasszal | Igen |
|---|---|
| Anyag | Fa, Fém |
| Kárpitozott | Igen |
| Stílus | Skandináv |
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Termék színe | Zöld |
| Huzat | Kárpitozott |
| Láb típusa | Négy láb |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Forgatható | Nem |
| Karfák | Karfákkal |
| Kialakítás | Fotel szék |
| Lábak anyaga | Acél |
| Súly | 6 kg |

82×57×62 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
83×46×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
83×46×55 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
83×64×47 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron

81×61×55 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
81×61×55 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
88×54×60 cm, fa, modern stílusú

93×43×53 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
88×54×60 cm, fa, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
85×51×61 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
84×46×54 cm, fa, skandináv stílusú
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kartámasszal, fém
Raktáron
Forgó, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
Kárpitozott, öko-bőr ülőrésszel
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
Kárpitozott, retró, 2 db
Raktáron
82×57×45 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
87×46×45 cm, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
84×46×54 cm, fa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Forgó, fém
Raktáron
Kárpitozott, 2 db, öko-bőr ülőrésszel
Raktáron
Forgó, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
87×57×43 cm, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, fém, öko-bőr ülőrésszel
Raktáron
91×45×39 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Forgó, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
Kárpitozott, fém, öko-bőr ülőrésszel
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
18×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron