Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 05. 21. - 43 239 Ft
- 2025. 02. 20. - 43 239 Ft
- 2025. 02. 11. - 45 739 Ft
- 2024. 10. 07. - 45 999 Ft
Termékleírás
Asztal anyaga Asztallap: MDF Lábak: bükk Asztal méretei Szélesség: 70 cm Mélység: 70 cm Magasság: 74 cm Lemezvastagság: 18 mm Súly: 9 kg Bontott állapotban szállítjuk Az olyan értékek fejlesztése, mint a minőség, a precizitás és a mértékletesség a belső térben, kifizetődő. A szépséget az egyszerűségben találja meg, ez kétszer olyan gyakran érvényes a skandináv stílusban. A skandináv országok ihlette kifinomult dizájn könnyedséget, energiát és légiességet visz a térbe. A finom színpaletta optikailag nagyítja és világosabbá teszi a teret. A belső terek funkcionalitásukkal és tisztaságukkal tűnnek ki. A skandináv étkezők és konyhák nagy, nyitott teret hoznak létre, tele fénnyel és harmóniával. A Didier 70 x 70 cm-es étkezőasztal méreteinek köszönhetően kisebb helyiségekbe is alkalmas. A fehér asztallap és a természetes tölgyfa dekorációval díszített lábak minden étkezőt díszítenek. Ne féljen kombinálni merészebb kiegészítőkkel és kárpitozott székekkel.
Méretek
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 70 cm |
| Magasság: | 74 cm |
Specifikációk
| Meghosszabbíthatóság | Bővíthető |
|---|---|
| Alak | Négyzet |
| Stílus | Skandináv |
| Ülőhelyek száma | 2-személyes |
| Fa mintázat | Bükkfa, Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Asztallábak anyaga | Fa, Laminált |
| Lábak anyaga | Fa |
| Lap anyaga | MDF |
| Fa dekoráció | Tölgyfa |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Asztallap vastagsága | 18 mm |
| Méret | Kicsi |
| Lábak formája | 4 lábú |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Pont mint a képen !
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu
A(z) SCANDIshop.hu webáruház legjobb termékei

Törölközőtartó LINESTRO fém, 4 karral 93x45cm, fekete
Álló
Raktáron
Szürke bárszék KAST VELVET
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Törölközőtartó LINESTRO fém, 4 karos, 93x45cm, fehér
Álló
Raktáron
Hab matrac DELUXE 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
IB Laursen Rózsaszín üveg gyertyatartó UNIQUE
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
IB Laursen BRASS üveg gyertyatartó sárgaréz dekorral
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Hab matrac DELUXE 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
IB Laursen TEALIGHT HOUSE FACADE tealámpa gyertyatartó, krém
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
GREEN HOUSES üveg gyertyatartó 13 cm zöld - többféle változatban
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
IB Laursen Üveg gyertyatartó sárgaréz dekorációval ADORNED
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
Hab matrac DELUXE 80 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 140 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fehér üveggyertyatartó AOLANI FLOWER, 10 cm
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Räder Fa csillag gyertyatartó WOOD STAR
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
Szendvics matrac HYBRID FOAM 19 cm 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
Hab matrac DELUXE 120 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fali dekoráció JUDAS MEDAL Ø 58 cm
Fából
Raktáron


























