








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Universal márka Abstracta szőnyege modern absztrakt mintával rendelkezik, amely tele van organikus formákkal és merész, szabálytalan vonalakkal. Ezek az elemek dinamizmust és jellegzetes stílust kölcsönöznek a belső térnek. Polipropilén szálból készült, speciális heat-set frisé kivitelben. Ez nagyobb tartósságot, nagyobb szálsűrűséget és rendkívüli puhaságot biztosít. A szőnyeg padlófűtéssel ellátott helyiségekbe is alkalmas.
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 230 cm |
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Anyag típus | Szintetikus |
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Anyag | Polipropilén |
| Szín | Bézs |
| Származási hely | ES |
| Anyag összetétele és típusa | Polipropilén |
| Vastagság | 1.3 cm |
| Szálhosszúság | Rövid szál |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 8.65 kg |
| Hosszúság | 230 cm |
| Felület típusa | Heat set |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Vágott (velúr) |
| Kollekció | Lessia |
| Minta | Geometrikus |
| Minőség | Extra |
| Sűrűség | 256000 pont/m² |
| Textil sűrűsége | Közepes |
| Jellemzők | Robotporszívóval tisztítható/padlófűtésnél is használható |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával/folttisztítás/rendszeres porszívózás javasolt |
| Hátsó oldal anyaga | Juta |
| Anyag specifikáció | 100% polipropilén |
| Gyártó | Universal |
Felhasználói értékelések
A szőnyeget átvétele után kicsomagoltuk, hogy kiszellőzzön (meglehetősen kellemetlen szagot árasztott). Négy nappal ezelőtt a padlóra helyeztük, de a szag csak felerősödött, köhögési ingert okozva, így sajnos két nap elteltével el kellett távolítani a szőnyeget. Sajnos fontolóra veszem a szőnyeg visszaküldését.

200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy

160×230 cm, pamut, retró
RaktáronIngyenes szállítás
⌀ 200 cm, kerek, poliészter
Raktáron
160×230 cm, gyapjú, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
140×200 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
200×290 cm, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
160×230 cm, beltéri, szintetikus

240×340 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
200×300 cm, modern stílusú, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
190×280 cm, juta, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×280 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
200×290 cm, modern stílusú, poliészter
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy

160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
⌀ 160 cm, kerek, egyszínű
Raktáron
120×170 cm, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
160×230 cm, poliészter, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
160×230 cm, egyszínű, beltéri
Raktáron
160×230 cm, juta, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, egyszínű, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Pumpás, álló
Raktáron
Állványok
Raktáron
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Feles, - készletek
Raktáron

⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron

52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron