






Khaki sötétítő függöny 135x240 cm Occult – douceur d'intérieur
| Függönykarnis maximális átmérője | 3.8 cm |
|---|---|
| Darabszám a csomagban | 1 db-os |
| Függő rendszer | Rúd |
| Származási hely | CN |
| Anyag összetétele és típusa | Poliészter |
| Súly | 0.74 kg |
| Hosszúság | 240 cm |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kollekció | Occult |
| Minta | Egyszínű/minta nélkül |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Basic |
| Sűrűség | 210 g/m² |
| Funkció | Sötétítő |
| Ápolás | Szárítógépbe nem alkalmas/mosás 30°C-on/kémiailag nem fehéríthető |
| Rögzítés típusa | Lyukak |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Gyártó | Douceur d'intérieur |
Felhasználói értékelések
Valóban biztosítja az áramkimaradást, minőségi kivitelezés
Kellemes anyag, könnyen vasalható, jó átlátszatlanság.

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Porcelán
Raktáron
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állványok
Raktáron
87×47×44 cm, tálcával, görgők nélkül
Raktáron

100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
92×90×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, kiságyba, klasszikus

Fém, fedővel

80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron