









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kültéri mennyezeti/fali lámpatest mikrohullámú mozgásérzékelővel. A lámpatest 3 egymástól független beállítással rendelkezik, amelyeket egyszerűen átkapcsolhat a kis DIP kapcsolókkal (DIP). Időbeállítások: 5 s / 30 s / 60 s / 5 min. A szenzor maximális hatótávolsága: 7 m, állítható a teljes hatótáv 100 / 75 / 50 / 25 %-ára. Érzékenység beállítása: 2 / 10 / 50 lx, vagy kikapcsolható. Érzékelési szög: 160°. Nappali fényérzékelés. Beépített energiatakarékos LED fényforrás. A lámpatest hátoldalán számmal jelölt kis kapcsolókat talál. Az érzékelő beállításához a kapcsolókat egyszerűen ujjával vagy egy kis csavarhúzóval állíthatja át.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Típus | Fali, Talajba építhető |
| Feszültség | 230V |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP54 |
| A teljes fényáram | 1530 lm |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős/Alkonyérzékelő |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 105 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Stílus | Egyéb |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Series | BENE Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |
Felhasználói értékelések
Valószínűleg minden rendben van.
Minden rendben van. Gyönyörűen világít, az érzékelő nagyon jól reagál.

Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
Raktáron
Mennyezeti, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, 230V, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, fém
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Raktáron
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém, műanyag
Raktáron
Mennyezeti, 230V, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, műanyag
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Raktáron
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, 230V, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali
Raktáron
Talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Mennyezeti, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Világító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás