


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Wofi márkától származik, raktárunkban van, ára 119590.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Lámpabúra | Lámpabúra nélkül |
| Forma | Szabálytalan |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Foglalat | G9 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 15 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 5250 lm |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 25 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 12500 ON/OFF |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 45 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | VILLA Wofi |
| Gyártó | Wofi |

Modern stílusú, kerek, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
Üveg, kerek, retró
Raktáron
Modern stílusú, japandi, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, japandi, kerek
Raktáron
LED, dimmelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, rusztikus, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, retró
Raktáron
Modern stílusú, fa, dimmelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, távirányítós, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, okos, dimmelhető
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Modern stílusú, dimmelhető, kerek
Raktáron
Konyhába, üveg, kerek
Raktáron
Konyhába, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron