
Modern kültéri lámpa szürke 35 cm IP65 - Nura
Függő, műanyag
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Gyakorlati reflektor energiatakarékos LED forrással.Mozgásérzékelő PIR szenzorral.Hatótávolság: 4 - 10 m (a reflektor felfelé vagy lefelé történő állításától függően).Érzékelési szög: 120°.Természetes fehér fényt bocsát ki (4000K).
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | LED Reflektor |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 190 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 2700 lm |
| Sugárzási szög | 110 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Series | FLOOD Rabalux |
| Gyártó | Rabalux |

Függő, műanyag
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron

Fali, 230V, fém
Raktáron

Fali
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Függő
Raktáron

Álló, fa
Raktáron
Álló
Raktáron

Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali, bronz
Raktáron
Álló
Raktáron

Talajba építhető
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron

Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, fém
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron
Álló, fém
Raktáron



IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás