







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Energiatakarékos napelemes fali LED lámpa, amely napenergiával töltődik, így működési költsége nulla. Kiválóan alkalmas otthonok, kültéri terek vagy épületek megvilágítására. A fali lámpa gyönyörű fényhatást kelt, és a fénycsóva szöge tetszés szerint felfelé vagy lefelé állítható. Egyszerű telepítés. Alkalmazkodik a szürkületérzékelőhöz. Műszaki adatok: Méret: 155 x 100 x 92 mm. Napelem: monokristályos szilícium 5V/0,9W x 3. Beépített akkumulátor: 18650 lítium-vas-foszfát akkumulátor 3,2V 1300 mAh. LED típus: COB 1x 2 db LED. Töltési idő: 4-5 óra. Működési idő: 8-10 óra (az akkumulátor töltöttségétől függően). Védettségi fokozat: IP54. Színhőmérséklet: 3000-3500K.
| Szolár | Igen |
|---|---|
| Típus | Fali |
| Szín | Fehér |
| Anyag | Fém |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Funkció | LED technológia/Szolár technológia/Alkonyérzékelő |
| Behatolás védettség | IP54 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 2 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 2 W |
| A teljes fényáram | 40 lm |
| Kapacitás | 1300 mAh |
| Elem élettartam | 10 h |
| Feszültség | 3,2 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 2 W |
| Alak | Négyszögletes |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 5 W |
| Színhőmérséklet | 3000-3500 K |
| Stílus | Egyéb |
| Series | OUTDOOR WALL Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Mozgásérzékelős, szolár, fali
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, talajba építhető
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém, műanyag
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás