


Könnyítsd meg a bevásárlást a Vileda márka modern, gurulós bevásárlótáskájával ! Ez a praktikus és kompakt bevásárlókocsi két műanyag kerékkel (átmérő: 15 cm) és teleszkópos fogantyúval van felszerelve, melynek köszönhetően nagyon könnyen mozgatható és kényelmesen kezelhető . Kiváló minőségű poliészterből készült, amely biztosítja vízállóságát és moshatóságát . A belső részben két praktikus zseb található, amelyek ideálisak a pénztárcád és a telefonod tárolására. Jó tudni: A szerkezet acélból készült, maga a bevásárlókocsi pedig 100% poliészter. Maximális űrtartalma 50 liter, és akár 30 kg-ot is elbír .
| Szélesség: | 10 cm |
|---|---|
| Mélység: | 34 cm |
| Magasság: | 64 cm |
| Gurulós | Igen |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Specifikus anyag | Poliészter/acél |
| Anyag | Textil |
| Súly | 2.15 kg |
| Hosszúság | 34.5 cm |
| Térfogat | 50 l |
| Jellemzők | Gurulós/teleszkópos fogantyúval |
| Rögzítés | Tépőzáras |
| Minta | Egyszínű |
| Minőség | Extra |
| Ápolás | Mosógépben mosható |
| Gyártó | Vileda |
Felhasználói értékelések
Teljesítette az elvárásaimat. Csak a szállítás nem történt meg az ígért határidőn belül az objektum adatlapjával összhangban.
Tágas, jól kezelhető.
Mindig is szerettünk volna egy bevásárlókocsit, és most már vásárolunk is... nagyszerű.
minden jo
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Porcelán
Raktáron
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állványok
Raktáron
87×47×44 cm, tálcával, görgők nélkül
Raktáron

100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
92×90×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, fedővel

140×200 cm, kiságyba, klasszikus

52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás