


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A modern napelemes lámpa elegáns és ízléses megjelenésével nyűgöz le. Tökéletes kertekbe, kocsibeállókhoz vagy dekoratív világításként. Lehetőség a lámpa földbe szúrására – a cövek a csomag része. Beépített akkumulátor: Li-ion, 1500 mAh, 18650 / 3,7V. Az akkumulátor üzemideje: maximum 6 óra.Be-/kikapcsoló gomb. Napközben az akkumulátor a beépített napelem panel segítségével töltődik, és sötétedéskor a lámpa automatikusan bekapcsol.
| Szolár | Igen |
|---|---|
| Típus | Talajba építhető |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 1,5 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 1,5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 15 W |
| Funkció | LED technológia/Szolár technológia/Kapcsoló a világítótesten |
| Elem élettartam | 6 h |
| Kapacitás | 1500 mAh |
| Hely | Kert és utak |
| Feszültség | 3,7 V |
| Stílus | Egyéb |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| A teljes fényáram | 200 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 1,5 W |
| Series | VYNCE Philips, SOLAR Philips |
| Gyártó | Philips |

Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron
Fali, bronz
Raktáron

Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron

Álló, fém
Raktáron
Függő, műanyag
Raktáron
Álló, fa
Raktáron
Fali
Raktáron
Függő, fém
Raktáron




Fali
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás


Függő
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás