






Méretek 80×240 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 18 087 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Futószőnyeg 80x240 cm Orient Caracci – Hanse Home
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 240 cm |
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Típus | Futószőnyeg |
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Stílus | Orientális |
| Származási hely | EG |
| Anyag összetétele és típusa | Polipropilén |
| Vastagság | 0.8 cm |
| Szálhosszúság | Rövid szál |
| Forma | Futószőnyeg |
| Súly | 3.1 kg |
| Hosszúság | 240 cm |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Vágott (velúr) |
| Kollekció | Luxor |
| Minta | Keleties |
| Minőség | Basic |
| Sűrűség | 1550 g/m² |
| Textil sűrűsége | Alacsony |
| Ápolás | Rendszeres porszívózás javasolt/tisztításhoz a termékhez alkalmas tisztítóhab használható |
| Hátsó oldal anyaga | Polipropilén/juta |
| Anyag specifikáció | 100% polipropilén |
| Szín | Színes |
| Gyártó | Hanse Home |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Színek, szövet
A szőnyeg nagyon szép, a színek élénkek, nem fakóak, mint más szőnyegeknél. A minőség jó. Elégedett vagyok.
Dizájn
nagyon jó termékek
A szőnyeg megfelel a leírásnak és a bemutató képeknek. Az egyetlen negatívum az erős, kellemetlen szag, amely remélhetőleg idővel el fog múlni.

190×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy

Padlószőnyeg, szőtt, poliészter
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
80×240 cm, futószőnyeg, beltéri
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
120×170 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

195×300 cm, pamut, virágmintás
Raktáron
140×200 cm, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
⌀ 120 cm, kerek, virágmintás
Raktáron
160×230 cm, szőtt, virágmintás
RaktáronIngyenes szállítás
160×230 cm, kültéri, hosszú / shaggy

80×120 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
160×230 cm, kültéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Modern stílusú, ovális, beltéri

120×170 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
134×200 cm, poliészter, absztrakt mintás
Raktáron
160×230 cm, kültéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Retró, beltéri, téglalap alakú

Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Virágmintás, beltéri, téglalap alakú

Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

160×230 cm, juta, absztrakt mintás
RaktáronIngyenes szállítás
20×65 cm, lépcsőszőnyeg, beltéri
Raktáron
134×200 cm, poliészter, absztrakt mintás
Raktáron
Beltéri, darabonként rendelhető, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
192×290 cm, poliészter, beltéri
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel

130×160 cm, téli
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szabadon álló

Fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
15×18×61 cm, fa, beltéri