



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Hibrid modern kültéri lámpa. Használható napelemes energiával és hálózati árammal egyaránt. Könnyű telepítés és szerszám nélküli elektromos csatlakoztatás, szakértelem nélkül, független táplálással. 12V DC feszültség a maximális biztonság érdekében. Megújuló energiaforrás. Hálózatra csatlakoztatva a lámpa automatikusan átvált hálózati táplálásra, amint a napelem akkumulátora lemerül. A lámpa védettségi szintje: IP44. A csatlakozó dugó védettségi szintje: IP67. A csatlakozó kábel hossza: 0,3 m. Rozsdamentes acél ház. A napelem nem tartozék. Megfelelő kiegészítők a kapcsolódó termékek között találhatók.
| Szolár | Igen |
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Feszültség | 12V |
| Hely | Kert és utak |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Kapcsolási ciklusok száma | 12500 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Kültéri állólámpák |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Mechanikai ellenállás mértéke | IK03 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 250 lm |
| Series | DALLAS Ledvance, RONDO Ledvance |
| Gyártó | Ledvance |


Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron

Fali, műanyag
Raktáron

Álló
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Függő
Raktáron

Fali, bronz
Raktáron

Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, talajba építhető
Raktáron
Álló, fém
Raktáron

Fali, 230V, fém
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás

Fali
Raktáron

Függő, műanyag
Raktáron

Álló, fa
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, fém
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás