




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Milagro márkától származik, raktárunkban van, ára 11940.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | Mennyezeti |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 48 W |
| Hely | Fürdőszoba/Kert és utak |
| Behatolás védettség | IP54 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Alak | Kerek |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 48 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 300 W |
| A teljes fényáram | 4300 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 83 Ra |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 48 W |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Funkció | LED technológia |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Stílus | Egyéb |
| Series | MARLON Milagro, BENO Kanlux |
| Gyártó | Milagro |


Álló
Raktáron
Függő
Raktáron

Álló, fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Függő, műanyag
Raktáron
Álló, fa
Raktáron

Álló, fém
Raktáron
Függő, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, bronz
Raktáron


Fali, 230V, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron

Talajba építhető
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás