
Türkiz kinyitható kanapé Pop - Bonami Selection
Ágyneműtartós, ágyazható, alacsony háttámlás
400 040 Ft

Sárga kinyitható kanapé Pop - Bonami Selection
96×214×97 cm, ágyneműtartós, ágyazható, szövet
444 490 Ft

Sötétszürke kinyitható kanapé Pop - Bonami Selection
96×214×97 cm, ágyneműtartós, ágyazható, szövet
444 490 Ft

Pop világosszürke kinyitható variálható sarokkanapé - Bonami Selection
Ágyazható, modern stílusú, háromszemélyes, skandináv stílusú
600 990 Ft

Pop türkiz kinyitható variálható sarokkanapé - Bonami Selection
98×227×165 cm, ágyazható, modern stílusú, háromszemélyes
605 990 Ft

Pop bézs variálható sarokkanapé - Bonami Selection
98×227×165 cm, ágyazható, modern stílusú, háromszemélyes
588 990 Ft

Világosszürke kinyitható kanapé Pop - Bonami Selection
96×214×97 cm, ágyneműtartós, ágyazható, retró
351 620 Ft

Rózsaszín kinyitható kanapé Pop - Bonami Selection
96×214×97 cm, ágyneműtartós, ágyazható, szövet
444 490 Ft

Pop sötétszürke kinyitható variálható sarokkanapé - Bonami Selection
Ágyazható, modern stílusú, háromszemélyes, skandináv stílusú
600 990 Ft

Pop sárga kinyitható variálható sarokkanapé - Bonami Selection
98×227×165 cm, ágyazható, modern stílusú, háromszemélyes
589 990 Ft

Pop rózsaszín kinyitható variálható sarokkanapé - Bonami Selection
98×227×165 cm, ágyazható, modern stílusú, háromszemélyes
577 990 Ft

Bézs kinyitható kanapé Pop - Bonami Selection
96×214×97 cm, ágyneműtartós, ágyazható, retró
400 040 Ft
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 377 817 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 444 490 Ft
- 2026. 04. 29. - 444 490 Ft
- 2026. 04. 24. - 377 817 Ft
- 2026. 04. 21. - 444 490 Ft
- 2026. 04. 17. - 377 817 Ft
- 2026. 04. 15. - 444 490 Ft
- 2026. 04. 08. - 377 817 Ft
- 2026. 03. 28. - 444 490 Ft
- 2026. 03. 24. - 413 690 Ft
- 2026. 03. 19. - 351 637 Ft
- 2026. 03. 16. - 413 690 Ft
- 2026. 02. 20. - 351 637 Ft
- 2026. 02. 15. - 330 952 Ft
- 2026. 02. 14. - 351 637 Ft
- 2026. 02. 12. - 413 690 Ft
- 2026. 01. 23. - 351 637 Ft
- 2026. 01. 16. - 359 910 Ft
- 2025. 12. 27. - 351 637 Ft
- 2025. 12. 11. - 330 940 Ft
- 2025. 12. 09. - 330 950 Ft
- 2025. 12. 05. - 351 637 Ft
- 2025. 11. 28. - 330 952 Ft
- 2025. 11. 22. - 351 637 Ft
- 2025. 11. 07. - 372 321 Ft
- 2025. 10. 10. - 330 952 Ft
- 2025. 07. 30. - 393 990 Ft
- 2025. 07. 25. - 338 831 Ft
- 2025. 07. 22. - 393 990 Ft
- 2025. 07. 15. - 315 192 Ft
- 2025. 07. 11. - 338 831 Ft
- 2025. 06. 26. - 393 990 Ft
- 2025. 06. 20. - 327 012 Ft
- 2025. 04. 30. - 393 990 Ft
- 2025. 04. 25. - 334 892 Ft
- 2025. 04. 22. - 393 990 Ft
- 2025. 04. 10. - 338 831 Ft
- 2025. 04. 08. - 393 990 Ft
- 2025. 03. 25. - 405 990 Ft
- 2025. 03. 20. - 349 151 Ft
- 2025. 03. 18. - 405 990 Ft
- 2025. 03. 16. - 324 792 Ft
- 2024. 11. 01. - 243 990 Ft
- 2024. 10. 30. - 304 990 Ft
- 2024. 10. 28. - 250 092 Ft
- 2024. 10. 28. - 259 241 Ft
- 2024. 10. 27. - 250 092 Ft
- 2024. 10. 27. - 259 241 Ft
- 2024. 10. 27. - 250 092 Ft
- 2024. 10. 27. - 259 241 Ft
- 2024. 10. 21. - 304 990 Ft
- 2024. 10. 20. - 259 241 Ft
- 2024. 10. 16. - 304 990 Ft
- 2024. 09. 27. - 259 241 Ft
- 2024. 04. 18. - 304 990 Ft
- 2024. 04. 17. - 259 241 Ft
- 2024. 04. 16. - 304 990 Ft
- 2024. 04. 11. - 259 241 Ft
- 2024. 04. 09. - 274 489 Ft
- 2024. 04. 01. - 304 990 Ft
- 2024. 03. 29. - 274 491 Ft
- 2024. 03. 19. - 304 990 Ft
- 2024. 03. 14. - 259 241 Ft
- 2024. 03. 12. - 213 493 Ft
- 2024. 03. 10. - 304 990 Ft
- 2024. 03. 08. - 259 241 Ft
- 2024. 03. 04. - 304 990 Ft
- 2024. 02. 27. - 243 992 Ft
- 2024. 02. 22. - 259 241 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A kanapé 197 x 61,5 x 19 cm-es tárolóhellyel rendelkezik.
Méretek
| Szélesség: | 214 cm |
|---|---|
| Mélység: | 97 cm |
| Magasság: | 96 cm |
Specifikációk
| Ágyneműtartós | Igen |
|---|---|
| Funkció | Ágyazható |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| Szín | Rózsaszín |
| Ülőfelület keménysége | Közepesen kemény |
| Háttámla párnák | Levehető |
| Ülőpárnák | Rögzített |
| Kárpit jellemzői | Háziállatbarát |
| Származási hely | PL |
| Karfa szélessége | 11 cm |
| Karfa magassága | 61 cm |
| Ülés szélessége | 191 cm |
| Ülésmélység | 63 cm |
| Ülésmagasság | 45 cm |
| Lábak magassága | 15 cm |
| Terhelhetőség | 240 kg |
| Súly | 75 kg |
| Kanapé mérete | Háromszemélyes |
| Levehető huzat | Nem |
| Ápolás | Rendszeres porszívózás javasolt kárpitozott bútorokhoz megfelelő eszközzel/ne tedd ki közvetlen napfénynek, és ne tedd fűtőtest közelébe, hogy elkerüld az elszíneződést/nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Fekvőfelület mérete | 150x190 |
| Töltőanyag | Hab (PUR) |
| Kollekció | Pop |
| Sarok és forma | Egyenes |
| Összeszerelést igényel | Részben |
| Stílus | Skandináv |
| Minőség | Basic |
| Lábak színe | Világos fa |
| Lábak anyaga | Tömör bükkfa |
| Konstrukció anyaga | MDF/tömör borovi fenyő |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Martindale-mutató | 100000 martindale |
| Szövetminta | Caldo 06 |
| Kárpitozás anyaga | Szövet |
| Gyártó | Bonami Selection |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Eddig szuper
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Hasonló termékek

Montebello 3 személyes kanapé
Háromszemélyes
Raktáron
TED háromszemélyes kinyitható kanapé Világosbarna
Ágyazható, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Háromszemélyes kinyitható kanapé ALEX Sárga
Ágyneműtartós, ágyazható, lábakkal
Raktáron
Jodie ágyazható kanapé
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
DELLA Háromszemélyes kinyitható kanapé Piros
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
DOLAR1 Kétszemélyes kinyitható kanapé Mustár
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
Raktáron
PAVEL Kétszemélyes kinyitható kanapé Sötétbarna/világosbarna
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
Raktáron
Mustárszínű kinyitható kanapé SPIKE II
84×147×91 cm, ágyazható, skandináv stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
ROT Kétszemélyes kinyitható kanapé Szürke/sötétbarna
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
Raktáron
ASTRA2 Kétszemélyes kinyitható kanapé Barna/bézs
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
Raktáron
PAVEL Háromszemélyes kinyitható kanapé Sötétbarna/világosbarna
Ágyneműtartós, ágyazható, mindennapi alváshoz
Raktáron
Háromszemélyes kinyitható kanapé ASTRA1 Barna/bézs
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
NEVADA Háromszemélyes kinyitható kanapé Világosbarna/sötétbarna
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
GUSTO Háromszemélyes kinyitható kanapé Sötétbarna/világosbarna
Ágyazható, lábakkal, fa
Raktáron
FELIX Háromszemélyes kinyitható kanapé Piros
Ágyneműtartós, ágyazható, lábakkal
Raktáron
MILAN I Háromszemélyes kinyitható kanapé Barna/bronz
Ágyazható, lábakkal, fa
Raktáron
ASTRA3 Kétszemélyes kinyitható kanapé Világosbarna/sötétbarna
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
Raktáron
Piros buklé kinyitható kanapé 215 cm Patti – Bonami Selection
Alacsony háttámlás
Raktáron
DOTA Háromszemélyes kinyitható kanapé Barna
Ágyazható, háromszemélyes
Raktáron
Barna kordbársony kinyitható-tárolóhelyes kanapé 215 cm Bjork – Bonami Selection
80×215×105 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
ASTRA1 Kétszemélyes kinyitható kanapé Barna/bézs
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
Raktáron
DOLAR II Háromszemélyes kinyitható kanapé Bézs
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
MOKKA Kétszemélyes kanapé Sárga
Ágyazható, kétszemélyes, lábakkal
Raktáron
MONDI Kétszemélyes kinyitható kanapé Cappuccino
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
Raktáron
Háromszemélyes kinyitható kanapé ROT Barna
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
HOMCOM kar nélküli kétszemélyes szövetkanapé dekoratív varrással — párnázott, helytakarékos modern kanapé gumifa lábakkal, 117 x 56,5 x 77 cm, sárga |
Kétszemélyes, modern stílusú, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
DORIS Kétszemélyes kinyitható kanapé Mustár
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
Raktáron
HOMCOM 2 Fős Kanapé, Kanapé 2 Dekoratív Párnával, Párnázott Kétfős Kanapé, Kárpit Bézs Hatású, Karfa, Kétfős Kanapé Nappaliba, Hálószobába, 130 x 70 x
Modern stílusú, lábakkal, párnákkal
Raktáron
KONRAD Kétszemélyes kinyitható kanapé Barna/bronz
Ágyazható, kétszemélyes, modern stílusú
Raktáron
GUSTO2 Kétszemélyes kinyitható kanapé Sötétbarna/világosbarna
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
Raktáron
ROLO Háromszemélyes kinyitható kanapé Barna/bézs
Ágyneműtartós, ágyazható, lábakkal
Raktáron
MILAN II Háromszemélyes kinyitható kanapé Barna/bronz
Ágyneműtartós, ágyazható, lábakkal
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Siena fehér gurulós állvány, 3 db polccal - Metaltex
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
WC-ülőke 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Fa, klasszikus
Raktáron
Oven 2 db szürke szilikon edényfogó kesztyű - Wenko
Készlet
Raktáron
Lou konyhai sarokpolc, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cm, modern stílusú, sarok
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan 100x135 cm Medium – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel

Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko

Vento acél ruhaszárító, hosszúság 177 cm - Metaltex
110×63×177 cm, álló, összecsukható
Raktáron
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló

Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Világosbarna kovaföld fürdőszobai kilépő 39x60 cm Puna – Wenko
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes










