Hasonlítsd össze az árakat 12 730 Ft-tól 19 090 Ft-ig 2 webáruházban:
Ecolite TL2016-70SMD - LED Pultmegvilágító LED/15W/230V
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 12 730 Ft és 19 090 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 04. 01. - 15 910 Ft
- 2026. 03. 29. - 15 910 Ft
- 2026. 04. 01. - 12 730 Ft
- 2026. 03. 29. - 12 730 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Nagyon gazdaságos konyhai LED-lámpa.Konyhai szekrények, kirakatok vagy munkalapok megvilágítására alkalmasBillenőkapcsolóval ellátva és billenő mechanizmus, amely szükség szerint irányítható a fény.Hosszú élettartam akár 30 000 óra.
Specifikációk
| Típus | LED |
|---|---|
| Bekötés módja | Közvetlen bekötés |
| Stílus | Egyéb |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Hely | Konyha |
| Funkció | LED technológia/Kapcsoló a világítótesten |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 85 W |
| Színhőmérséklet | 4100 K |
| A teljes fényáram | 1200 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Series | GANYS Ecolite |
| Gyártó | Ecolite |
Ajánljuk

LED Mennyezeti illesztett függeszték CYNIDECO LED/30W/230V 4000K fekete
LED
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 70204 - Tápegység lámpákhoz sínrendszerben LiTrack 80W/24V 10,2+33 cm
LED
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 31245/31/P3 - LED Pultmegvilágító SOFTLINE LED/50W/230V 4000K
LED
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 70208-Tápegység lámpákhoz sínrendszerben LiTrack 80W/24V Wi-Fi 10,2+41 cm
LED
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED Pultmegvilágító LED/10W/230V ezüst
LED
RaktáronIngyenes szállításA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Nedis HTPA15EBK kültéri elektromos fűtőtest 200 cm 1500W/230V IP34
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 34059/11/16 - LED-es fürdőszobai fali lámpa MYBATHROOM FIT 3xLED/2,5W/230V
RaktáronIngyenes szállítás
JUPITER 1276-KSKE - KASZMIR fali lámpa 1xE27/60W
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
GLOBO 28330 - Sólámpa STONE 1xE14/15W/230V
230V, álló
Raktáron
Philips 17274/47/16 - RACCOON LED 3 W kültéri lámpa mozgásérzékelővel, IP44
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
GLOBO 69003-2W - Fali lámpa Truncatus 2xE14/40W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Eglo 49221 - SUDBURY csillár 1xE27/60W/230V
Üveg, retró, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 32111 - Fürdőszobai lámpa VRANOS 1xE27/60W/230V IP44
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Globo 32112 - Fürdőszobai lámpa VRANOS 2xE27/40W/230V IP44
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 32113 - Fürdőszobai lámpa VRANOS 3xE27/40W/230V IP44
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 92933 - LED Konnektoros lámpa MINI 4 1xGU10-LED/3W/230V
LED, krómozott, 230V
RaktáronEglo 93535 - LED Mennyezeti lámpa RICONTO LED/11W/230V
LED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Eglo 97077 - CABADO fényerőszabályozható LED csíptetős lámpa LED/3W/5V fehér
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 17391/93/P0 - LED Kültéri fali lámpa MYGARDEN SAMONDRA LED/12W IP44
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 17394/93/P0 - LED Kültéri fali lámpa PETRONIA LED/12W IP44
Fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Jupiter 1707 - BORNEO fali lámpa 1xE27/60W/230V
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
LED Kültéri reflektor ADVIVE PLUS LED/100W/230V IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED Kültéri fali lámpa LED/3,5W/230V
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás





