Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 05. 21. - 236 176 Ft
- 2026. 01. 13. - 236 176 Ft
- 2026. 01. 12. - 236 329 Ft
- 2025. 12. 10. - 241 277 Ft
- 2025. 10. 27. - 223 404 Ft
- 2025. 08. 12. - 241 277 Ft
- 2025. 04. 01. - 204 023 Ft
- 2025. 03. 21. - 199 789 Ft
- 2025. 03. 06. - 204 023 Ft
- 2025. 03. 01. - 199 789 Ft
- 2025. 02. 28. - 144 358 Ft
- 2024. 01. 24. - 196 479 Ft
Termékleírás
A kanapé kialakítása Kialakítás: Két személyes kanapé Méret: Kanapé 250 cm-ig Szín: Világos rózsaszín Huzat: POCO 101 A kanapé anyaga A huzat összetétele: 100% Poliészter A huzat anyaga: Fényes, sima anyag Lábak anyaga: Műanyag Hab típusa: T25 hab Ülés típusa: Bonnell rugó A kanapé méretei Szélesség: 155 cm Mélység: 105 cm Magasság: 75 cm Ülőfelület mélysége: 64 cm Ülés magassága: 38 cm Lábak magassága: 3 cm Alvó felület: 196 x 125 cm Teherbírás: 160 kg Felszereltség Tárolóhely: Igen Ágy funkció: Igen Tartalmaz 2 db díszpárnát
Méretek
| Szélesség: | 155 cm |
|---|---|
| Mélység: | 105 cm |
| Magasság: | 75 cm |
Specifikációk
| Ágyneműtartós | Igen |
|---|---|
| Funkció | Ágyazható |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Férőhely | Kétszemélyes |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Termék színe | Rózsaszín |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Kinyitható | Kinyitható |
| Nagyság | Kétszemélyes |
| Kanapé fekvőfelület | 196 x 125 cm |
| Láb magassága | 3 cm |
| Ülésmagasság | 38 cm |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Kiszállítás 1 nap alatt
Rendven volt minden
Vásárolva itt: Elerheto Otthon
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Fürdőlepedő Classic 70 x 140 cm bézs, 100% pamut
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm krém, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm sötétkék, 100% pamut
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Lamella ágyrács 160x200 cm
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Egészéves steppelt paplan PEACH 140x200 cm, fehér
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Jersey világosszürke lepedő 180x200 cm
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Jersey sötétszürke lepedő 180x200 cm
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Táskarugós matrac 140 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
COLORED CATS krém mikroszálas ágyneműhuzat Ágyneműhuzat mérete: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Táskarugós matrac 160 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédővel
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Prémium steppelt párna 70 x 90 cm
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
CLASSIC Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm és kispárnával 40 x 50 cm
Raktáron
Összecsukható turista szék VENTO 38 cm, kék
38×38×38 cm
Raktáron
Ágyneműtartó fiók 200 cm, tölgyfa
17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron
Gyerek fürdőlepedő kapucnival MILO 75x75 cm, bézs
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
SOMMERA 18 cm-es tasakrugós matrac, 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron









