Ajánljuk
ROSA világos rózsaszín/világosszürke kis kanapéágy
Méretek 60×75×73 cm
Előző árak
- 2026. 04. 02. - 105 250 Ft
- 2026. 01. 13. - 105 250 Ft
- 2026. 01. 12. - 104 723 Ft
- 2025. 12. 10. - 106 951 Ft
- 2025. 10. 27. - 99 029 Ft
- 2025. 08. 12. - 106 951 Ft
- 2025. 04. 01. - 95 201 Ft
- 2025. 02. 10. - 93 348 Ft
- 2025. 02. 09. - 88 938 Ft
- 2024. 12. 09. - 93 879 Ft
- 2024. 11. 04. - 89 245 Ft
- 2024. 08. 06. - 93 879 Ft
- 2024. 06. 13. - 81 909 Ft
- 2024. 01. 24. - 81 909 Ft
Termékleírás
A kanapé megjelenése Kivitel: Kis kanapé Mérete: Kanapé 100 cm-ig Szín: világos rózsaszín / világos szürke Borító: OMEGA 91 / OMEGA 02 Kanapé anyaga Huzat összetétele: 100% poliészter Háttámla kialakítása: Hab T2542 Üléskialakítás: T2542 habszivacs Kopásállóság (Martindale): 40 000 Kanapé méretei Szélesség: 75 cm Mélysége: 73 cm Magasság: 60 cm Ülésmagasság: 28 cm Ülésmélység: 63 cm Fekvőfelület mérete: 73 x 166 cm Terhelhetőség: 80 kg Felszerelés Tárolás: Igen Ágyrendezés: Igen Lapraszerelt állapotban szállítjuk.
Méretek
| Szélesség: | 75 cm |
|---|---|
| Mélység: | 73 cm |
| Magasság: | 60 cm |
Specifikációk
| Ágyneműtartós | Igen |
|---|---|
| Funkció | Ágyazható |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Termék színe | Rózsaszín, Szürke |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Kinyitható | Kinyitható |
| Lábak | Lábak nélkül |
| Ülésmagasság | 28 cm |
| Kanapé fekvőfelület | 166 x 73 cm |
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Classic törölköző 70 x 140 cm krém, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Egészéves steppelt paplan PEACH 140x200 cm, fehér
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Léces ágyrács textillel 160x200 cm
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
Vízálló frottír matracvédő GUARD 160 x 200 cm
Matracvédő
Raktáron
Rugalmas huzat 2 személyes kanapéra CORDA Termék színe: Krém
79-94×147-183 cm, elasztikus
Raktáron
Kétüléses kanapéhuzat AVERO Termék színe: Szürke
79-94×147-183 cm, elasztikus, univerzális
Raktáron
Classic törölköző 50 x 100 cm fehér, 100% pamut
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 50 x 100 cm sárga, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm sárga, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella zöld gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fehér pamut lepedő 140x240 cm
Gumis, pamut
Raktáron
KIDS sárga gyerek törölköző 30x50 cm
30×50 cm, pamut, szett
Raktáron
Nyári steppelt paplan 140 x 200 cm
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Bella kék gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron










