Ajánljuk
HADSON bézs sarok ülőgarnitúra Változat: Bal sarok
Méretek 89×206×150 cm
Előző árak
- 2026. 04. 02. - 326 293 Ft
- 2026. 01. 13. - 326 293 Ft
- 2026. 01. 12. - 324 746 Ft
- 2025. 12. 10. - 331 394 Ft
- 2025. 10. 27. - 306 847 Ft
- 2025. 08. 12. - 331 394 Ft
- 2025. 05. 05. - 286 489 Ft
- 2025. 04. 01. - 229 375 Ft
- 2024. 01. 24. - 230 679 Ft
Termékleírás
A kanapé megjelenése Kivitel: sarok, L alakú kanapé Mérete: Kanapé 250 cm-ig Szín: bézs Sarokváltozat: Bal sarok, Jobb sarok Borító: SOLA 18 Megjegyzés: A kanapé belsejében lévő forgácslap dekoráció eltérhet a termékfotótól. Kanapé anyaga Huzat összetétele: 100% poliészter Huzat anyaga: bársony szövet Háttámla kialakítása: T2540 habszivacs Üléskialakítás: HR hab Kanapé méretei Szélesség: 206 cm Mélység: 150 cm Magasság: 89 cm Ülésmagasság: 47 cm Ülésmélység: 49 cm Fekvőfelület mérete: 115 x 184 cm Terhelhetőség: 270 kg Felszerelés Tárolás: Igen Ágyrendezés: Igen A párnák a csomag részét képezik Lapraszerelve állapotban szállítjuk.
Méretek
| Szélesség: | 206 cm |
|---|---|
| Mélység: | 150 cm |
| Magasság: | 89 cm |
Specifikációk
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
|---|---|
| Ágyneműtartós | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Szürke |
| Változat | Bal sarok |
| Termék színe | Bézs |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok |
| Kinyitható | Kinyitható |
| Nagyság | Háromszemélyes |
| Ülésmagasság | 47 cm |
| Kanapé fekvőfelület | 184 x 115 cm |
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Classic törölköző 70 x 140 cm krém, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Egészéves steppelt paplan PEACH 140x200 cm, fehér
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Léces ágyrács textillel 160x200 cm
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
Vízálló frottír matracvédő GUARD 160 x 200 cm
Matracvédő
Raktáron
Rugalmas huzat 2 személyes kanapéra CORDA Termék színe: Krém
79-94×147-183 cm, elasztikus
Raktáron
Kétüléses kanapéhuzat AVERO Termék színe: Szürke
79-94×147-183 cm, elasztikus, univerzális
Raktáron
Classic törölköző 50 x 100 cm fehér, 100% pamut
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 50 x 100 cm sárga, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm sárga, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella zöld gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fehér pamut lepedő 140x240 cm
Gumis, pamut
Raktáron
KIDS sárga gyerek törölköző 30x50 cm
30×50 cm, pamut, szett
Raktáron
Nyári steppelt paplan 140 x 200 cm
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Bella kék gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron











