


A Massive serpenyő segít a steakek, zöldségek és egyéb ételek elkészítésében. Öntöttvas felületének köszönhetően halmozza a hőt. Ez biztosítja, hogy az ételek megfelelően átsüljenek és gyorsan elkészüljenek. Az első használat előtt egy védőréteg szükséges. Ez úgy jön létre, hogy a serpenyő teljes felületére vékony olajréteget teszünk. Ezt a réteget aztán a tűzhelyen vagy a sütőben melegíti fel a serpenyő. Tisztítás: Minden használat után folyó víz alatt tisztítsd meg, és alaposan szárítsd meg. Ne használj mosószereket.
| Átmérő: | 30 cm |
|---|
| Anyag | Öntöttvas |
|---|---|
| Típus | Grill |
| Használat | Gáztűzhelyen |
| Készlet | Darabonként |
| Szín | Fekete |
| Anyag ápolása | Öntöttvas |
| Forma | Kerek |
| Súly | 3.415 kg |
| Hosszúság | 41 cm |
| Kollekció | MASSIVE |
| Minőség | Extra |
| Ápolás | Tisztítás száraz törlőruhával |
| Jellemzők | Tapadásmentes felület |
| Gyártó | Tescoma |
Felhasználói értékelések
Minőségi termék. Nagyon elégedett vagyok!

Műanyag, átmérő, állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pumpás, álló, átmérő
Raktáron
160×235 cm, játszó, klasszikus
Raktáron
Átmérő, állványok, fém
Raktáron
Átmérő
Raktáron
160×235 cm, modern stílusú, szőtt
Raktáron
Feles, - készletek
Raktáron
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Egész évben használható, üreges szál töltetű, magasság
Raktáron
25×17×23 cm, pedálos, fedővel
Raktáron

Átmérő

LED, körte, dimmelhető
Raktáron
8×30×11 cm, modern stílusú, egyenes
Raktáron
Műanyag, élelmiszer tároló doboz, - szettek
Raktáron
8×30×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron