Ajánljuk
Northgate cipősszekrény, 2 fiókkal - Woodman
Méretek 93×65×27 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintése- Szép, modern megjelenés (67%)
- Jó minőségű, masszív szerkezet (33%)
- Magas ár (33%)
- Egyenetlen illesztések (17%)
Előző árak
- 2026. 05. 31. - 108 790 Ft
- 2026. 01. 16. - 108 790 Ft
- 2026. 01. 14. - 116 390 Ft
- 2025. 12. 16. - 116 400 Ft
- 2025. 11. 11. - 108 790 Ft
- 2025. 11. 07. - 115 190 Ft
- 2025. 11. 05. - 119 820 Ft
- 2025. 10. 13. - 127 990 Ft
- 2025. 10. 10. - 110 071 Ft
- 2024. 04. 30. - 120 990 Ft
- 2024. 04. 26. - 102 841 Ft
- 2024. 04. 18. - 120 990 Ft
- 2024. 04. 17. - 102 841 Ft
- 2024. 04. 16. - 120 990 Ft
- 2024. 04. 15. - 102 841 Ft
- 2024. 03. 25. - 120 990 Ft
- 2024. 03. 19. - 123 990 Ft
- 2024. 03. 14. - 105 391 Ft
- 2024. 03. 10. - 123 990 Ft
- 2024. 03. 08. - 105 391 Ft
- 2024. 02. 27. - 123 990 Ft
- 2024. 02. 22. - 105 391 Ft
Termékleírás
Northgate cipősszekrény, 2 fiókkal - Woodman
Méretek
| Szélesség: | 65 cm |
|---|---|
| Mélység: | 27 cm |
| Magasság: | 93 cm |
Specifikációk
| Típus | Fiókos |
|---|---|
| Származási hely | EE |
| Lábak magassága | 12 cm |
| Terhelhetőség | 50 kg |
| Súly | 22 kg |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Fogantyúk anyaga | Fa |
| Biztonságos rögzítés a falra | Igen |
| Kollekció | Northgate |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Stílus | Skandináv |
| Minőség | Extra |
| Ajtó felületkezelése | Festék/melamin |
| Ajtó anyaga | Forgácslemez |
| Lábak színe | Karamellbarna |
| Lábak anyaga | Tömör tölgyfa |
| Felületkezelés | Melamin/festék |
| Cipőtartó típusa | Billenő ajtós/zárt |
| Dekor | Mérsékelten fényes |
| Anyag | Forgácslap |
| Gyártó | Woodman |
Vélemények
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
- Szép, modern megjelenés (67%)
- Jó minőségű, masszív szerkezet (33%)
- Funkcionális, jól használható (33%)
- Magas ár (33%)
- Egyenetlen illesztések (17%)
Felhasználói értékelések
A bútor összességében szépen mutat, és jól ellátja a funkcióját. Örömmel tölt el, hogy a gyártásához felelős forrásból származó fát használtak fel. Sajnos a gondos összeszerelés ellenére a bútor ajtói és váza közötti távolságok nem egyenletesek – egy ilyen letisztult bútor esetén a hézagok egyenetlensége eléggé feltűnő. Az ár kissé túlzottnak tűnik, tekintettel arra, hogy a bútor szerkezetének 90%-a bútorlapból készült. Elégedett vagyok a vásárlással, de némi fenntartással.
Imádom. Modern, szép
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Minden megfelel a leírásnak.
A szekrény masszívan készült, elegáns, szépen illeszkedik a nappali berendezéséhez. Jó vásárlás.
Esztétikus, letisztult cipősszekrény. 12 pár cipő fér el benne.
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Röviditalos pohár szett 6 db-os 50 ml – Lyngby Glas
Feles, - készletek
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Átmérő, állványok, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Átmérő, állványok, fém
Raktáron
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló, átmérő
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, játszó, klasszikus
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, modern stílusú, szőtt
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Átmérő
Raktáron
Aranyszínű rozsdamentes acél pedálos szemetes 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Átmérő

Fényes ezüstszínű öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
Egész évben használható, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
Meleg színű LED szálas szabályozható izzó E27, 4 W Soft Glow – Star Trading
LED, körte, dimmelhető
Raktáron
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Matt fekete öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai sarokpolc Genova – Wenko
8×36×17 cm, modern stílusú, sarok

Fekete öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, modern stílusú, egyenes
Raktáron
Közepes keménységű hab matrac 140x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
21×140×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron

















