Ajánljuk
Nincs raktáron
Díszpárna 50x30 cm Cotton Slub Family - Tiseco Home Studio
Méretek 50×30 cm
8380 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 26. - 8380 Ft
- 2026. 04. 19. - 8380 Ft
- 2026. 03. 19. - 8770 Ft
- 2026. 03. 10. - 8780 Ft
- 2026. 02. 20. - 8295 Ft
- 2026. 02. 16. - 9759 Ft
- 2026. 02. 14. - 8295 Ft
- 2026. 02. 14. - 9759 Ft
- 2026. 01. 10. - 8440 Ft
- 2025. 12. 27. - 8295 Ft
- 2025. 11. 25. - 7320 Ft
- 2025. 11. 22. - 7710 Ft
- 2025. 11. 11. - 8120 Ft
- 2025. 11. 07. - 8550 Ft
- 2025. 11. 05. - 8740 Ft
- 2025. 10. 13. - 9759 Ft
- 2025. 10. 10. - 8393 Ft
- 2025. 05. 23. - 8290 Ft
- 2025. 05. 09. - 8880 Ft
- 2025. 05. 04. - 9759 Ft
- 2025. 04. 25. - 7896 Ft
- 2025. 04. 15. - 9289 Ft
- 2025. 04. 12. - 7989 Ft
- 2025. 04. 10. - 7756 Ft
- 2025. 03. 25. - 9019 Ft
- 2025. 03. 21. - 7756 Ft
- 2024. 12. 22. - 9659 Ft
- 2024. 12. 21. - 7727 Ft
- 2024. 12. 10. - 9659 Ft
- 2024. 12. 06. - 8210 Ft
- 2024. 12. 03. - 9659 Ft
- 2024. 11. 28. - 7179 Ft
- 2024. 11. 20. - 7727 Ft
- 2024. 11. 15. - 8210 Ft
- 2024. 10. 21. - 8269 Ft
- 2024. 10. 20. - 8270 Ft
- 2024. 10. 08. - 9729 Ft
- 2024. 10. 04. - 8270 Ft
- 2024. 10. 01. - 9729 Ft
- 2024. 09. 27. - 8270 Ft
- 2024. 09. 17. - 9729 Ft
- 2024. 09. 13. - 8270 Ft
- 2024. 08. 30. - 9729 Ft
- 2024. 08. 27. - 8270 Ft
- 2024. 08. 20. - 9729 Ft
- 2024. 08. 16. - 8270 Ft
- 2024. 08. 01. - 9729 Ft
- 2024. 07. 28. - 8270 Ft
- 2024. 07. 16. - 9729 Ft
- 2024. 07. 12. - 8270 Ft
- 2024. 06. 26. - 9729 Ft
- 2024. 06. 20. - 7783 Ft
- 2024. 06. 19. - 9729 Ft
- 2024. 06. 16. - 7789 Ft
- 2024. 02. 27. - 6289 Ft
- 2024. 01. 22. - 7339 Ft
Termékleírás
Díszpárna 50x30 cm Cotton Slub Family - Tiseco Home Studio
Méretek
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 30 cm |
Specifikációk
| Huzat anyaga | Pamut |
|---|---|
| Párna típus | Dísz |
| Minta | Egyszínű |
| Szín | Bézs |
| Anyag összetétele és típusa | Pamut |
| Forma | Szögletes |
| Párnahuzat jellemzői | Levehető |
| Súly | 0.6 kg |
| Tartalmaz töltőanyagot | Töltőanyaggal |
| Hosszúság | 30 cm |
| Párna mérete | 30x50 |
| Kollekció | Cotton Slub |
| Párna zárása | Cipzáros |
| Minőség | Extra/Special Week |
| Töltőanyag összetétele | 100% poliészter |
| Töltőanyag | Poliészter szálak |
| Sűrűség | 440 g/m² |
| Ápolás | Kézi mosás |
| Anyag specifikáció | 100% pamut |
| Gyártó | Tiseco Home Studio |
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

5010 Ft5769 Ft
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló
Raktáron
19 230 Ft21 249 Ft
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
17 710 Ft19 049 Ft
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
4630 Ft5109 Ft
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
29 170 Ft32 329 Ft
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
11 440 Ft12 679 Ft
Zöld karton rendszerező dokumentumokhoz Johan Canvas Paper Laminate – Bigso
Raktáron
12 610 Ft16 319 Ft
Élelmiszertartó doboz szett 24 db-os Fresco – Hermia
Műanyag, élelmiszer tároló doboz, - szettek
Raktáron
13 319 Ft
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
13 010 Ft14 329 Ft
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
3319 Ft
Meleg színű LED szálas szabályozható izzó E27, 4 W Soft Glow – Star Trading
LED, dimmelhető, E27
Raktáron
8560 Ft10 800 Ft
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

7469 Ft
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion

38 030 Ft42 169 Ft
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
15 400 Ft17 019 Ft
Fényes ezüstszínű öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×10 cm, egyenes
Raktáron
85 990 Ft99 990 Ft
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Art – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
7350 Ft
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Raktáron
4750 Ft5409 Ft
Siena fehér gurulós állvány, 3 db polccal - Metaltex
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
157 320 Ft
Közepes keménységű hab matrac 90x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
90×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron







