Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 76 780 Ft
- 2026. 01. 16. - 76 780 Ft
- 2025. 12. 05. - 69 437 Ft
- 2025. 11. 28. - 65 352 Ft
- 2025. 11. 24. - 69 437 Ft
- 2025. 11. 21. - 65 350 Ft
- 2025. 11. 14. - 69 437 Ft
- 2025. 08. 11. - 81 690 Ft
- 2025. 08. 10. - 73 520 Ft
- 2024. 12. 19. - 110 990 Ft
- 2024. 12. 18. - 86 572 Ft
- 2024. 12. 10. - 110 990 Ft
- 2024. 12. 06. - 94 341 Ft
- 2024. 12. 03. - 110 990 Ft
- 2024. 11. 25. - 69 900 Ft
- 2024. 11. 23. - 94 341 Ft
- 2024. 11. 20. - 110 990 Ft
- 2024. 09. 30. - 104 990 Ft
Termékleírás
Ha új lámpát keresel, válaszd a holland Zuiver márkát ! Tökéletesen ötvözi az átgondolt designt tervezői minimalista megközelítésével, akik a praktikusságot is fontosnak tartják. A lámpa 153 és 181 cm-es magasságra állítható.
Specifikációk
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Szín | Zöld |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Származási hely | CN |
| Anyag | Fém/textil |
| Energiafogyasztás | 32 W |
| Izzók száma | 1 db-os |
| Foglalat típusa | E27 |
| Súly | 2.4 kg |
| Lámpabúra átmérője | 50 cm |
| Izzók mellékelve | Nem |
| Tápkábel hossza | 180 cm |
| Kikapcsolás | A kábelen |
| Energiaosztály | A |
| Védelem foka | IP20 |
| Minőség | Extra |
| Ápolás | Tisztítás száraz törlőruhával |
| Lámpabúra anyaga | Textil |
| Konstrukció anyaga | Vas |
| Gyártó | Zuiver |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Nagyon szép és kellemes szín.
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Zöld fa kerti hintaágy Vegas Lux - Rojaplast
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Etetőszék Little Stars – Roba
87×47×44 cm, tálcával, görgők nélkül
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Fekete-szürke bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Cat and Butterfly - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Cordoba sötétkék fogkefetartó pohár - Wenko
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bézs kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel

Egyszemélyes háromrészes ágyneműhuzat 140x200 cm Summer Meadow – My House
140×200 cm, kiságyba, klasszikus

Zöld jegenyefenyő tálalószekrény 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú






































