





Méretek 24×34 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKülönleges, minőségi lakáskiegészítőt keresel az otthonodba? Ismerősöd szülinapja közeleg, és meglepnéd egy stílusos aprósággal? Mindkét esetben jó helyen jársz! A Bonamis termékek trendi márkáktól származnak, stílusosak, praktikusak és egyediségükkel lenyűgöznek mindenkit. Legyen az egy apró kiegészítő, egy értékes bútor vagy konyhai eszköz, nálunk csak megbízható darabokat találsz.
| Szélesség: | 24 cm |
|---|---|
| Mélység: | 34 cm |
| Anyag | Műanyag |
|---|---|
| Forma | Négyszögletes |
| Szín | Sárga |
| Vágódeszka típusa | Szeleteléshez |
| Származási hely | CN |
| Szett darabszáma | 3 db-os |
| Súly | 0.48 kg |
| Hosszúság | 34 cm |
| Kollekció | Sky |
| Minőség | Premium |
| Bpa mentes | Igen |
| Használat | Mosogatógépbe alkalmas |
| Gyártó | Joseph Joseph |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
A vágódeszkák valóban nagyon vékonyak.
A színeket jól elkülöníti, melyek a deszkák felhasználási területei a szeletelés során.
Kompakt méretű vágódeszkák. Mint minden műanyag, idővel megkarcolódik a késtől, de ezzel számolni kell.
Elégedett vagyok a termékkel.
Színes, esztétikus deszkák, melyeket hús, zöldség, péksütemények vágására lehet használni a színek szerint.

Átmérő, állványok, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pumpás, álló, átmérő
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Átmérő, állványok, fém
Raktáron
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Feles, - készletek
Raktáron
Átmérő
Raktáron
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
LED, körte, dimmelhető
Raktáron
25×17×23 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Átmérő

Műanyag, élelmiszer tároló doboz, - szettek
Raktáron

8×30×11 cm, modern stílusú, egyenes
Raktáron
8×30×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron