




Méretek 200×200 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Bézs-krémszínű kétszemélyes bársony ágyneműhuzat 200x200 cm Lattice Cut – Catherine Lansfield
| Szélesség: | 200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Típus | Kétszemélyes, Francia |
|---|---|
| Jellemzők | Luxus |
| Anyag összetétele és típusa | Bársony |
| Párnahuzatok száma | 2 |
| Készlet | Párnahuzat mellékelve |
| Hosszúság | 200 cm |
| Ágyneműhuzat mérete | 200x200 |
| Párna mérete | 50x75 |
| Kollekció | Lattice Cut Velvet |
| Ágyneműhuzat zárása | Gombos |
| Párna zárása | Bújtatós |
| Minta | Díszítéses/strukturális |
| Stílus | Glamour |
| Minőség | Basic |
| Sűrűség | 90 g/m² |
| Ápolás | Mosás 30°C-on/szárítógépbe alkalmas/kémiailag nem fehéríthető |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Szín | Szürkésbézs/krémszínű |
| Gyártó | Catherine Lansfield |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
A minőség kiváló😍
Nagyon szép, ajánlom
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Kivételes.
Ez egy egyszerű, középszerű áttetsző vászon. Nem éri meg a pénzét!
Prémium minőség!
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu

Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Cipzáras, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, virágos, pöttyös
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron

Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állványok
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron