



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A lámpa méretei 33 cm hosszú, 5,3 cm széles és 33 cm magas, így kompakt és hatékony világítási megoldást kínál modern belső terekhez. Az egyedi Up&Down világítási funkció lehetővé teszi a fény felfelé és lefelé irányítását, ami érdekes falhatásokat teremt. A lámpa két 3,8 W teljesítményű LED izzóval van felszerelve, mindegyik 380 lumen fényáramot biztosít, összesen 760 lumen fényerővel. A meleg fehér fény 3000 K színhőmérséklettel kellemes hangulatot teremt a helyiségben. Impozáns, átlagosan 30000 órás élettartam garantálja, hogy a lámpa hosszú éveken át cserélhető izzók nélkül működik. A LED technológiának köszönhetően akár 80%-os energiamegtakarítást érhet el.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Alak | Négyzetes |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Izzók száma | 2 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3,8 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 52,5 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 760 lm |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 7,6 W |
| Típus | Fali lámpa |
| Hely | Hálószoba/Előszoba/Nappali |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3,8 W |
| Funkció | LED technológia |
| Series | ESCALATE Trio |
| Gyártó | Trio |

LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, retró, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
Modern stílusú, konnektoros, fém
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, ipari stílusú
Raktáron

Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konnektoros, fém
Raktáron
LED, fém, műanyag
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás