





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED beépíthető lámpatest fürdőszobába. A szín a falikapcsoló segítségével 3 lépésben állítható. Színhőmérséklet: 2000K/3000K/4000K.
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Sugárzási szög | 115 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 65 W |
| A teljes fényáram | 900 lm |
| Darabszám a csomagban | 1 |
| Szerelés módja | Beépített |
| Szerelési lyuk | 150 mm |
| Szerelési mélység | 15 mm |
| Stílus | Egyéb |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Hely | Fürdőszoba |
| Funkció | LED technológia/A transzformátort tartalmazza |
| Alak | Négyzetes |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Típus | Beépíthető lámpa |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Izzók száma | 1 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Színhőmérséklet | 2000 K/3000 K/4000 K |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Series | WARM DIM Paulmann |
| Gyártó | Paulmann |

IP44, mennyezeti
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás